1 квiтня
Завантажити ще

Господиня кота Степана: Після публікації Брітні Спірс на нас посипалися тисячі повідомлень різними мовами

Господиня кота Степана: Після публікації Брітні Спірс на нас посипалися тисячі повідомлень різними мовами
Фото: instagram.com/loveyoustepan/

Різкий сплеск популярності обрушився на кота Степана після публікації Брітні Спірс. Господиня тварини запевняє, що вже доба не може прийти до тями, пише Суспильне.

- Якась така гордість, не знаю... Я на неї (Спірс – ред.) підписано. Вона вранці виклала цю посаду. Я відкрила інстаграм і одразу – вона і фото наше, – зазначила Ганна.

Вона додала, що після публікації артисткою на Степана підписалося 13-15 тисяч людей з усього світу. У повідомленнях – тисяча непрочитаних повідомлень різними мовами.

Анна підкреслила, що раніше знімала ролики зі Степаном під музику американської співачки Анна та викладала їх у TikTok.

Дівчина додала, що раніше у своїх соцмережах на Степана звертали увагу модель Хейлі Бібер та актриса Діана Крюгер. Однак, додала вона, хотілося б отримувати увагу не лише від іноземних артистів, а й українських зірок.

Кіт Степан став знаменитим наприкінці червня 2021 завдяки сумному вираженню мордочки, з яким сидить за столом. Дивлячись на нього, користувачі згадали про нудні посиденьки, дні народження та свята, на яких багато хто бував.

Кота підібрали на вулиці, коли він був кошеням віком близько місяця. Степан любить сиру яловичину, обожнює спати і "носитися по квартирі, незважаючи на свій вік".

2019 року господиня завела коту TikTok, щоб "показати його всьому світу". За кілька років мем зі Степаном облетіли сторінки світових ЗМІ.

Житомирського кота Міккі тим часом внесли до Книги рекордів України як найсоціалізованішого кота: їздить у колясці та має свій гардероб.

Новини по темі: Брітні Спірс Коти кішки