Завантажити ще

Гороскоп на 25 листопада для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 25 листопада для всіх знаків зодіаку
Фото: pxfuel.com

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, уважно поставтеся до своїх фінансів. Перевірте, чи все гаразд із кредитами, чи всі платежі зроблено вчасно, чи є гроші на рахунку або чи не ви винні комусь. Будь-який борг або прострочення платежу сьогодні загрожують проблемами у майбутньому.

♉️ ТІЛЬЦІ, вам сьогодні чудово пасуватиме роль наставника, порадника. Ви краще за інших зможете пояснити, проінструктувати, навчити чогось. І ця роль вам дуже до вподоби.

♊️ БЛИЗНЮКИ, сьогодні ви боретеся з рутиною і намагаєтеся впорядкувати справи. Не намагайтеся переробити все одразу, ставте дрібні цілі та вирішуйте їх по черзі, не замахуючись на щось глобальне.

♋️ РАКИ, сьогодні ваша увага розсіяна, а енергія розподіляється нерівномірно. Вам потрібно не розпорошуватися на безліч завдань, а зосередитися на головному. І не чекати від цього дня якихось великих звершень.

♌️ ЛЕВИ, ви сьогодні занурені в себе, і ваш внутрішній стан важливіший для вас, аніж те, що відбувається назовні. Тому варто довірити якісь питання та справи колезі чи партнерові і тимчасово відсторонитися від їх ведення.

♍️ ДІВИ, сміливо дійте, якщо навіть інші не поділяють вашої впевненості. Сьогодні не варто покладатися на чужу думку - треба дослухатися лише до себе і діяти згідно з внутрішнім відчуттям.

♎️ ТЕРЕЗИ, підключайте свою навичку дипломата і зачаровуйте колег. Сьогодні потрібно уникати будь-якої агресії та сутичок в офісі чи вдома. І ви легко зможете це зробити, вміло загасивши конфлікт у зародку.

♏️ СКОРПІОНИ, сьогодні вами керують емоції, а не розум. Ви імпульсивні та надмірно вразливі. Тому краще не планувати жодних важливих справ, якнайменше нервувати і більше відпочивати.

♐️ СТРІЛЬЦІ, підключайте сьогодні свої сталеві нерви та почуття гумору – вам доведеться гасити цілі пожежі чужих негативних емоцій. Не дозволяйте їм розростись і спалити все навколо.

♑️ КОЗЕРОГИ, фінансові суперечки нарешті вщухнуть і з'явиться ясність у фінансових справах. Але вам потрібно уникати будь-яких імпульсних витрат та непотрібних покупок.

♒️ ВОДОЛІЇ, у вас нині така плутанина, що ви почали забувати, хто ви і чого прагнете. Вам потрібно розібратися з собою і викинути з голови все зайве, те, що гальмує і створює перешкоди.

♓️ РИБИ, сьогодні є чудова можливість трохи пригальмувати та проаналізувати, наскільки нинішні плани та цілі відповідають вашим цінностям, чи здійсненні вони або вигідні. Буде корисно щось відкоригувати, поки ви ще на півдорозі до звершень.