Завантажити ще

Експерт: Повне перекриття мосту Патона викличе жахливі пробки у столиці

Експерт: Повне перекриття мосту Патона викличе жахливі пробки у столиці
Фото: unn.com.ua

КИЇВ. 23 листопада. УНН. Повне перекриття мосту Патона в Києві, яке планується мером Віталієм Кличком та його оточенням, вкрай негативно позначиться на транспортному потоці столиці, спричинивши жахливі пробки. Таку думку висловив експерт у сфері транспорту Дмитро Беспалов у коментарі для УНН.

Деталі

Зазначимо, раніше ЗМІ повідомляли про плани КМДА та мера Кличка на два місяці перекрити рух мостом Патона з метою його термінового ремонту через вкрай аварійний, небезпечний для життя людей стан.

“Перекриття мосту Патона дуже негативно позначиться на транспортному потоці столиці. Це збільшить навантаження на інші мости. Затримки можуть збільшитись ще в 1,5 раза, хоча вони й так чималі. Зараз середній час поїздки містом добре перевищує одну годину, тепер цей час може збільшитися до півтори години”, - констатував експерт.

Він підкреслив, що столична влада своєю безпорадністю у вирішенні інфраструктурних проблем міста і так викликає невдоволення киян - а незабаром ситуація посилиться.

Люди і так незадоволені анонсованим підвищенням тарифів на громадський транспорт. Люди незадоволені станом інфраструктури, люди незадоволені тим, що мер не виконав обіцянки щодо метро на Виноградарі та Подільському мосту. Більше того, люди незадоволені трафіком у Києві, який є одним із найгірших у світі. І, звичайно ж, закривати один із мостів – це погіршувати ситуацію, тим більше скоро випаде сніг, і ситуація стане ще важчою. Все це може призвести до якихось непередбачуваних для влади подій”, - наголосив Дмитро Беспалов.