Завантажити ще

Астролог про останній коридор затемнень у 2021 році: Слухайте своє тіло та обмежте соцмережі

Астролог про останній коридор затемнень у 2021 році: Слухайте своє тіло та обмежте соцмережі
Фото: Зображення ELG21 із сайту Pixabay

Останній цього року

Почався останній цього року коридор затемнень – наступний на нас чекає лише навесні 2022 року. Багато хто вірить, що в цей час посилюється зв'язок людини з космосом, а у справах допомагає сила Місяця та Сонця.

Коридор затемнень - це період, коли місячне та сонячне затемнення йдуть один за одним. Також на нього випадає повний місяць і молодик. 19 листопада початок коридору поклали повний місяць і місячне затемнення, а закінчиться він 4 грудня разом із сонячним затемненням.

Чому варто приділити увагу під час коридору затемнень та як його краще провести, «КП в Україні» розповіла нумеролог, таролог Лариса Браницька.

– Оскільки затемнення «фонить» ще тиждень до і тиждень після, то сам коридор затемнень охоплює практично місяць – з 14 листопада та до 9-10 грудня, – поділилася нумеролог Лариса Браницька. - Звичайно ж, подібні періоди завжди розкриваються по-різному, і кожному з нас дають свої результати. Але не потрібно налаштовуватися на негатив, і в страху чекати, який буде результат.

Нумеролог радить не зменшувати обертів і продовжувати активне життя – не потрібно скасовувати важливі зустрічі чи поїздки. Але варто включити режим "усвідомленого спостерігача" - стежте за тим, що відбувається навколо вас, за поведінкою людей, які вас оточують.

Емоції та почуття вийдуть на перше місце

Нумеролог Лариса Браницька. Фото: facebook.com/profile.php?id=100064148020907

Нумеролог Лариса Браницька. Фото: facebook.com/profile.php?id=100064148020907

Ще одна порада – обмежте перегляд телевізора, соцмереж, уникайте спілкування з неприємними вам та конфліктними людьми.

- Це найкращий час, щоб позбутися шкідливих звичок – якщо ви давно планували, саме час діяти, - продовжує Лариса Браницька. - Також використовуйте цей період, щоб максимально очистити свій будинок від сміття, непотрібного мотлоху. Почистіть телефон і навіть сумочку.

Коридор затемнень сприяє підвищенню чутливості – перше місце посідають почуття та емоції. Не треба надто покладатися на них та інтуїцію – у цей час краще вмикати логіку. Реакції на різні ситуації у такі дні можуть бути непередбачуваними та різкими. Не радить збирати образи – погане краще відпускати, і не надто надавати значення дрібним проблемам.

Також потрібно прислухатися до себе та свого тіла. Не варто старатись у спортзалі чи бити трудові рекорди в офісі, якщо відчуваєте, що ви втомилися. Якщо є можливість, краще зробіть собі вихідний. Але й відпускати все на самоплив і уникати звичного навантаження теж не треба.

- Рекомендую в такий день провести різні приємні процедури, доглядайте за собою. Ваше тіло саме підказує, що щось не так, і виникла дисгармонія. Зробіть паузу, постарайтеся приділити собі максимум уваги, уникнути побутової метушні. Дуже у таких ситуаціях рятує книга Ліз Бурбо «Твоє тіло каже: Люби себе!»,

радить Лариса Браницька.

Хоча цей період може видатися непростим, не варто засмучуватися - нумеролог радить до всього підходити з оптимізмом і розумінням: все, що трапляється - лише новий досвід у вашому житті. Присвятіть час вивченню себе та пізнанню світу навколо.