8 грудня
Завантажити ще

Гороскоп на 23 листопада для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 23 листопада для всіх знаків зодіаку
Фото: falco від Pixabay

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, сьогодні висловлюйте думки гранично ясно. Уникайте двозначностей та розпливчастих формулювань. Інакше ваші геніальні ідеї просто не зрозуміють та не оцінять. Буде прикро. Вдома теж можуть не зрозуміти, а звідси і сварки.

♉️ ТІЛЬЦІ, надмірна вимогливість може згубно позначитися на ваших партнерських стосунках. Якщо інша сторона не виконала зобов'язання, спочатку вислухайте, можливо, на те були вагомі причини. Не треба все руйнувати, навіть не спробувавши розібратися у ситуації.

♊️ БЛИЗНЮКИ, у вас той період, коли ви ставите питання і шукаєте відповіді. Можливо, ви звернетеся до філософії, релігії, таємних знань, що тільки розширить ваш кругозір і зробить ваші погляди ще прогресивнішими.

♋️ РАКИ, у бізнесі можливі нові вигідні партнерства. У вас будуть спільні інтереси та погляди на ведення справ, що відмінно позначиться на результаті.

♌️ ЛЕВИ, сьогодні треба уникати ризикованих вчинків та дій, обмірковувати все заздалегідь, бути обережним при переміщеннях. Загалом оберігати себе як кришталеву вазу.

♍️ ДІВИ, вам не терпиться кинути виклик обставинам, спробувати щось нове, тож не вагайтеся і сміливо йдіть уперед. Але будьте готові до того, що ваші близькі не поділятимуть ваших намірів. Не треба їх за це засуджувати.

♎️ ТЕРЕЗИ, продовжуйте підтримувати в собі залізобетонну впевненість у своїх силах. Стресові обставини тільки роблять вас сильнішими і відкривають друге дихання. Тож вірте в себе і йдіть до мети, долаючи перешкоди.

♏️ СКОРПІОНИ, ви неймовірно амбітні та відчуваєте в собі енергію для досягнення цілей. Ви багато чого можете досягти, але тільки не забувайте й про все інше.

♐️ СТРІЛЬЦІ, сонце вийшло на ваш знак, тому ви сьогодні чудово виглядаєте, захоплюєте інших і відчуваєте велику підтримку оточуючих. Але не варто зловживати цим.

♑️ КОЗЕРОГИ, в особистих стосунках назріває конфлікт. Вам, з одного боку, хочеться повністю віддатися новому почуттю, з іншого - зберегти особисту свободу. Шукайте баланс, якщо прагнете зберегти ці стосунки.

♒️ ВОДОЛІЇ, вам наразі дуже важко вдається самодисципліна. Раніше ви не особливо її потребували, але тепер це просто необхідно. Тому доведеться переступити через свої звички.

♓️ РИБИ, ви повинні розширювати свої уявлення про мир і ваше місце в ньому. Копати углиб, а не задовольнятися зовнішнім. І шукайте однодумців, разом ви досягнете багато чого.