28 травня
Завантажити ще

В Україні різко похолодає вже цієї ночі: куди і коли нагрянуть морози до -12 градусів

В Україні різко похолодає вже цієї ночі: куди і коли нагрянуть морози до -12 градусів
Фото: Изображение Sergey Nakonechniy с сайта Pixabay

Погода в Україні 10 листопада буде холодною – вітер 9 листопада на очах "остуджує" стовпчики термометрів. Це йде в Україну арктичне повітря.

10 листопада в Україні очікується значне зниження температури повітря. На всій території країни вночі прогнозують до 4-6 градусів морозу, місцями до -9 градусів. У той же час, вдень температура повітря коливатиметься від +3 до +9 градусів. У південній частині країни вночі від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла, вдень 3-8 градусів тепла, на Закарпатті навіть до +11 градусів. При цьому в середу на всій території України опадів не очікується. Вітер змінний, 3-8 м/с.

У Києві 10 листопада буде сухо. Вітер південно-західний, 3-8 м/с. Температура вночі близько 5 градусів морозу, вдень 3-5 градусів тепла.

У четвер, 11 листопада, температура повітря вночі опуститься до -8...-10 градусів, місцями до -12 градусів. Зокрема, сильні нічні морози очікуються у Сумській, Харківській, Луганській та Донецькій областях. Вдень на заході країни очікується +7...+9 градусів, у центральних областях +4...+7, на сході та півночі - +3...+5, а у південних регіонах +5...+10 градусів.

Проте протримаються сильні морози недовго - вже 12 листопада температура вночі коливатиметься від 3 градусів морозу до 3 градусів тепла (у східних областях 12 листопада до 5 градусів морозу), вдень буде 4-9 градусів тепла, у західних і південних областях до +12 градусів.