Завантажити ще

Гороскоп на 1 листопада для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 1 листопада для всіх знаків Зодіаку
Фото: Ганс Браксмаєр з Pixabay

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, як би вас не дратували затримки, використовуйте їх як привід ще раз переглянути ваші дії, знайти слабкі місця та виправити помилки. А поспішність та форсування подій ні до чого доброго не приведуть.

♉️ ТЕЛЬЦІ, ви відчуєте, як романтичне захоплення переростає у сильний духовний зв'язок. Вам навіть не потрібно говорити, таке відчуття, що читаєте думки один одного. Ви станете ще ближче, а ваше кохання - міцніше.

♊️ БЛИЗНЮКИ, можливо, не всім сподобаються ваші дії, але ви робите це не для того, щоб комусь догодити. У вас свої цілі, і якщо вони розходяться з цілями інших людей - це проблеми інших людей.

♋️ РАКИ, чудовий час для навчання, оновлення наявних знань та накопичення інформації. І не треба нікуди поспішати - спокійний темп зараз набагато продуктивніший, ніж спроби наздогнати все й одразу.

♌️ ЛЕВИ, стратегія пробивання чолом стелі сьогодні ні до чого хорошого не призведе. Набагато мудріше буде тимчасово відступити, зберігши енергію та ресурси. Краще скоригувати плани, ніж йти напролом.

♍️ ДІВИ, час зробити паузу в щоденній гонці за успіхом, подумати, проаналізувати цілі та зрозуміти, наскільки вони відповідають вам сьогоднішнім. Цілком можливо, що цілі давно настав час поміняти.

♎️ ТЕРЕЗИ, зараз дуже важлива самодисципліна, виконання всіх поточних правил, вимог і домовленостей. Інакше вашому емоційному стану несдобрувати - мучатимеся докорами совісті.

♏️ СКОРПІОНИ, на вас нападе якийсь юнацький максималізм - вам захочеться бути зухвалим, порушувати заборони та суспільні норми. Можливо, ви когось шокуєте, але йти за своїми бажаннями набагато корисніше, ніж пригнічувати їх у собі та мучитися. Маєте право.

♐️ СТРІЛЬЦІ, розрізнені шматочки пазла вашого життя, нарешті, почали збиратися в єдину картину. З'явилася глобальна мета та розуміння того, як її досягти. Вірною дорогою йдете, товаришу!

♑️ КОЗЕРОГИ, ви виявите, що близька людина не поділяє ваші переконання, і ваші дороги загрожують розійтися. Це вас дуже засмутить, але на жаль, чужий вибір поза зоною дії вашого впливу.

♒️ ВОДОЛІЇ, час уже позбутися тиску оточення! Досить жити за їхніми правилами і намагатися всім догодити. Ви самостійна особистість, яка сама вирішує, як їй жити.

♓️ РИБИ, сьогодні в будь-яких переговорах вам варто дотримуватися балансу між активним пробиванням своєї думки та делікатністю. Просто будьте переконливі і запасіться залізними аргументами, а кривдити нікого не потрібно.