3 жовтня
Завантажити ще

Гороскоп на 31 жовтня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 31 жовтня для всіх знаків Зодіаку
Фото: herwigclaeys0 з Pixabay

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, ви надто емоційні сьогодні і не здатні мислити критично. Не приймайте жодних важливих рішень, пройдіться на самоті, щоб провітрити голову і розібратися в думках.

♉️ ТІЛЬЦІ, ви хочете отримати якусь додаткову освіту, але не варто кидатися на все поспіль. Виділіть час, складіть критерії відбору та уважно вивчіть пропозиції. Ви обов'язково знайдете те саме, що найбільше підходить!

♊️ БЛИЗНЮКИ, ви відчуваєте себе мудрим і зрілим, тримаєте емоції у вузді, а вашій волі можна позаздрити. Такий самоконтроль сприяє продуктивності та впевненості в собі. Ви просто молодець!

♋️ РАКИ, вас приваблюють чужі світи та екзотичні культури, все далеке та незрозуміле. Але не варто забувати про близьких, які поряд. Можливо, вони потребують вашої підтримки, поки ви захоплені чимось далеким.

♌️ ЛЕВИ, вам хочеться рухів, нових подій, знайомств та заходів, але ваш партнер не поділяє ваших бажань. Не тисніть на нього, намагайтеся дійти компромісу.

♍️ ДІВИ, ваш партнер зараз надзвичайно емоційний, занадто уразливий і вибухає з будь-якого приводу. Тільки від вас та вашого терпіння залежить, чи бути скандалам. Та й ви самі будете гіперактивними та дуже запальними.

♎️ ТЕРЕЗИ, ви повинні навчитися говорити ні, інакше ви просто не впораєтеся з горою зобов'язань, які на себе візьмете. Вибирайте найбільш цікаві та відповідні вам завдання та відмовляйтеся від інших. Інакше не виберетеся з кабали.

♏️ СКОРПІОНИ, ви зараз дуже хвилюєтеся через якусь ситуацію з друзями чи близькими, можливо, вони ненароком вам зробили не дуже приємний подарунок, того не бажаючи. Але в даному випадку ви ніяк не можете вплинути на перебіг подій, тому ваші хвилювання неконструктивні.

♐️ СТРІЛЬЦІ, якщо вам здається, що начальство вас ігнорує або обійшлося з вами несправедливо, не треба ображатися. Викладіть спокійно ситуацію керівнику, розберіться у всьому. Побачите, що все зовсім не так жахливо, як вам здавалося.

♑️ КОЗЕРІГИ, якщо вас турбує здоров'я, піти до лікаря, звичайно, варто. Але вам просто необхідно проаналізувати ваш спосіб життя і відмовитися від деяких звичок.

♒️ ВОДОЛІЇ, якщо у вашій родині виникли розбіжності, сьогодні варто зібратися за столом та обговорити все, що турбує. Ви, напевно, прийдете до рішення, яке влаштує всіх.

♓️ РИБИ, ви будете жорстоко розчаровані та засмучені, тому що ваш партнер порушив обіцянки/не виконав домовленості. Однак ви винесете з ситуації корисний урок: не довіряти людям повністю і завжди підстилати соломку.