Завантажити ще

Магнітна буря вдарить 30 жовтня: коли буде найважче

Магнітна буря вдарить 30 жовтня: коли буде найважче
Фото: ipicgr с сайта Pixabay

У останній день жовтня – 30 числа – Україну накриє сильна магнітна буря. Магнітним коливанням надали силу 6 балів. Відповідні дані оприлюднили у Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН.

Метеозалежні відчують магнітні коливання вже до 12-го дня і продовжаться до самого вечора. До півночі 30-го жовтня інтенсивність коливань трохи знизиться – до 4 балів – проте до ранку 31 жовтня знову підніметься – буря посилиться до 5 балів. Однак це буде ненадовго – вже на обід останнього дня жовтня буря закінчиться.

Магнітні бурі подібної категорії можуть призводити до порушень роботи електромереж та похибок у даних супутниковій навігації, запевняють фахівці. Відчують удар і люди з метеозалежністю. Таким медики рекомендують утриматися від сильних фізичних та розумових навантажень, а також постаратися не нервувати, бо бурі насамперед впливають на серцево-судинну систему.

Цього дня метеозалежним людям краще мінімізувати фізичні навантаження, уникати стресових ситуацій та розпочинати день із контрастного душу. Медики також радять лягати спати раніше і спати не менше восьми годин, по можливості не сідати за кермо і завжди вносити з собою індивідуальний набір ліків першої необхідності.

Інтенсивні заняття спортом краще замінити на йогу, прогулянки на свіжому повітрі чи просту гімнастику. З їжі краще вибирати овочі та фрукти. Алкоголь у цей день небажаний.

Новини по темі: магнітні бурі