Завантажити ще

У Нью-Йорку школярам заборонили вбиратися в героїв "Гри в кальмара" на Хелловін

У Нью-Йорку школярам заборонили вбиратися в героїв
Фото: Netflix

У трьох початкових школах Нью-Йорка заборонили костюми із популярного південнокорейського серіалу "Гра в кальмара". Керівництво школи також надіслало листи з проханням не приходити на шкільний Хелловін у костюмах героїв популярного шоу. Про це пише New York Post.

Повідомляється, що обмеження було запроваджено після того, як керівництво одного з навчальних закладів зауважило, що школярі грали в ігри з "Гри в кальмара".

- Ми вважаємо недоречним грати в неї на перервах або обговорювати в школі через потенційно агресивне повідомлення, яке закладено в серіалі. Крім цього, костюми з цього шоу на Хелловін не відповідають нашим шкільним правилам у зв'язку з потенційною агресивною посилкою, яку вони несуть, - йдеться у повідомленні.

Також шкільне керівництво попросило не приносити на свято атрибути, які схожі на справжню зброю, зокрема іграшкові мечі та пістолети. А самі костюми зробити "не надто кривавими та лякаючими".

Таким чином, використання подібної тематики костюмів не дозволено учням, які не досягли 15-річного віку, та у початкових школах. Дане рішення пояснили тим, що в шоу є безліч сцен насильства.

ДОВІДКА

Прем'єра південнокорейського серіалу "Гра в кальмара" відбулася на Netflix 17 вересня. Картина дуже швидко очолила топ-10 серіалів цієї стрімінгової платформи в 90 країнах. За сюжетом головні герої через фінансові проблеми погоджуються взяти участь у дивній грі. Умови досить прості: усі грають у дитячі ігри, лише з одним "але" - той, хто програє чи відмовляється грати, - помирає. Переможець може бути лише один.

Новини по темі: Хеллоуїн