Завантажити ще

Гороскоп на 23 жовтня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 23 жовтня для всіх знаків Зодіаку
Фото: falco з сайту Pixabay

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO - https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, можливо, в спілкуванні по душам ви відкриєте для себе справжні інсайди, які будуть корисні для вашого світогляду. Ви побачите щось більше за звичайними життєвими проблемами і зробите правильні висновки.

♉️ ТІЛЬЦІ, не намагайтеся дістатися до суті проблеми прямо зараз, це поки неможливо. Відпочиньте, займіться іншими справами. Все вирішиться само собою, але пізніше, тож запасіться терпінням.

♊️ БЛИЗНЮКИ, намагайтеся бути об'єктивними і не лізьте на рожен, хоч навколишні будуть намагатися спровокувати конфлікт. Краще зосередьтеся на виконанні професійних завдань, це зараз куди важливіше.

♋️ РАКИ, можливе деяке напруження у відносинах і конфлікт інтересів. Так що постарайтеся не переходити межу ввічливості, щоб конфлікт не розрісся до глобальних масштабів.

♌️ ЛЕВИ, відмінний час, щоб розширити коло спілкування. Нові знайомства можуть перерости якщо не в дружбу, то у взаємовигідні приятельські стосунки.

♍️ ДІВИ, життя грає яскравими фарбами: захоплюючі події, подорожі, прогулянки з друзями. Все прекрасно, але будьте обережні з новими знайомствами - не варто вважати другом того, кого знаєш 5 хвилин.

♎️ ТЕРЕЗИ, можливо, ви відчуєте, що переросли когось із друзів. Ви будете розуміти, що вам давно не по дорозі, але складно проявити ініціативу в розставанні. Але якщо немає взаєморозуміння - до чого така дружба?

♏️ СКОРПІОНИ, сонце виходить в ваш знак, і воно скрасить нудні і важкі часи. Втім, пора будувати серйозні довгострокові плани - зараз саме час. І готуйтеся до нових професійних можливостей - будуть цікаві пропозиції.

♐️ СТРІЛЬЦІ, той період, коли вчитися у вас буде виходити краще, ніж вчити. Ви відкриті всьому новому, допитливі, але ваші погляди занадто мінливі і невизначені. А наставництво поки краще відкласти.

♑️ КОЗЕРОГИ, сьогодні гнучкість - ваше друге ім'я, інакше конфліктів не уникнути. Ніхто не змушує вас прогинатися, але не наполягати на своєму з піною у рота - вже добре. Не будьте снобом і занудою.

♒️ ВОДОЛІЇ, відмінний період для розширення кругозору, особливо вам може зайти фінансова тема. І не бійтеся незнайомих термінів, ви швидко зможете в усьому розібратися.

♓️ РИБИ, можливо, ви зараз не хочете вкладатися в якийсь проект чи сімейну спільну справу. Але все ж спробуйте. Ось побачите - ваш внесок буде вагомий і значущий й посприяє позитивним зрушенням як у справах, так і в стосунках.