Завантажити ще

У Києві починає свою роботу Cryptology.school від інстаграм-спільноти «GRUPPIROVKA»!

У Києві починає свою роботу Cryptology.school від інстаграм-спільноти «GRUPPIROVKA»!

За даними аналітичної компанії Chainalysis, Україна займає 4-е місце серед всіх країн світу в рейтингу кріптовалютних операцій.

Розібратися самостійно в такому складному напрямку, як криптовалюта, буде непросто - надто багато існує підводних каменів і чинників, які через недосвідченість можна нехтувати. Криптовалюта вже вважають валютою майбутнього, яка рано чи пізно витіснить звичайні гроші. І саме тому кожен, хто піклується про свій завтрашній день, цікавиться не просто новинами про злети й падіння біткоіни, але і про те, які ще існують криптовалюта, і про те, як їх проводити, і про технології блокчейна в принципі, і про те, що таке Cryptology (Кріптолоджі).

На допомогу приходять такі організації, як Cryptology Key і Cryptology.school - освітня програма, яка спрямована на поширення нових і актуальних знань про криптовалюта. Існує 4 рівня навчання:

⁃ стартовий Base, в рамках якого навчають розбиратися в темі з нуля;

⁃ більш просунутий Advanced, який розкриє більше секретів про крипті;

⁃ професійний PRO, який виводить учнів на новий рівень;

⁃ програма SuperCharged, в рамках якої навчання проходить в маленьких групах.

Cryptology Key підтримує група кріптоентузіастов - Instagram-спільнота «GRUPPIROVKA». Проект допомагає розвивати кріптонаправленіе в Україні і створює відкрите співтовариство для того, щоб кожен бажаючий міг хоча б почати розбиратися в новому для себе справі.

Тому навчання в Cryptology Key (Кріптолоджі Кей) не закінчується проходженням тієї чи іншої програми. Приєднавшись до товариства «GRUPPIROVKA», у вас буде доступ до досвіду топових трейдерів і актуальним новин кріптонаправленія, а також трохи гумору, який нікому не зашкодить навіть у такій серйозній справі, як вивчення нового фінансового ринку.

Крім того, підтримувати свої знання і нарощувати нову базу можна на вебінарах, які проводять за підтримки Cryptology Key і «GRUPPIROVKA». Приєднатися до них можуть як вже досвідчені і заробляють на криптовалюта учасники спільноти, так і ті, хто тільки почав свій шлях в цьому непростому напрямку.

Новини по темі: Instagram криптовалюта освіта