4 жовтня
Завантажити ще

Гороскоп на 22 жовтня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 22 жовтня для всіх знаків зодіаку
Фото: Ганс Браксмайєр з Pixabay

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO - https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, сьогодні у всьому необхідно дотримуватися балансу: в міру працювати, не ігнорувати проблеми зі здоров'ям, дотримуватися режиму дня і розкладу. Це підвищить вашу ефективність і допоможе пережити повний місяць максимально комфортно.

♉️ ТІЛЬЦІ, можливо, у сімейному житті у вас не все гладко. Намагайтеся приймати рішення і вступати в дискусії з холодною головою. Інакше розчарування й образа можуть завести вас у такі нетрі, звідки буде складно вибратися.

♊️ БЛИЗНЮКИ, багата уява - це, звичайно, добре, але у вашому випадку це спосіб втекти від реальності. Спустіться з небес на землю і подивіться проблемам у вічі. Зніміть рожеві окуляри. Цілком ймовірно, що ці проблеми видадуться вам не такими вже й страшними.

♋️ РАКИ, ваша інтуїція сьогодні неймовірно загострена. Користуйтеся нею при знайомстві з новими людьми, під час обговорення будь-яких проектів. Ви точно відчуєте, кому варто довіряти і куди варто вплутуватися, а де потрібно сказати собі «стоп».

♌️ ЛЕВИ, не робіть щось тільки тому, що оточуючі від вас цього чекають. Ви нікому нічим не зобов'язані і вільні діяти так, як вам цього хочеться на даний момент. Реакція оточуючих - проблема оточуючих.

♍️ ДІВИ, на порядку денному - любов і творчість. Ваші романтичні почуття загострені, і з вас буквально б'є джерелом творчий початок. Складіть сонет для об'єкта любові. Так і себе проявите, і трохи заспокоїтеся.

♎️ ТЕРЕЗИ, сьогодні ви опинилися перед фактом, що робота і стосунки жодним чином не бажають поєднуватися. Схоже, наразі доведеться обирати, що найближчим часом для вас у пріоритеті. Але не приймайте рішення занадто спонтанно. Після повного місяця все вийде.

♏️ СКОРПІОНИ, ви як ніколи впевнені у своїй меті. Тепер головне завдання - не слухати дурних порад та ігнорувати негатив тих, хто намагається збити вас із заданого курсу. Вам не потрібно, щоб вони в вас вірили. Головне, що ви самі повірили в себе.

♐️ СТРІЛЬЦІ, той ваш життєвий стиль, до якого ви прагнете, поки що недоступний, і це дуже дратує. Не дозволяйте собі особисто знецінювати ваші досягнення: ви йдете до своєї мети нехай повільно, але вірно.

♑️ КОЗЕРОГИ, сьогодні необхідно бути обережним, особливо під час поїздок і занять спортом. Будьте гранично уважні - велика ймовірність травм! У спілкуванні зі своїми дітьми або іншими близькими не перевищуйте свої повноваження, інакше можуть бути неприємності.

♒️ ВОДОЛІЇ, у вас наразі підвищена необхідність в людях поруч. Вам потрібно відчувати підтримку або приналежність до будь-якої спільноти. Тож ви сьогодні особливо прив'язані до партнера, соціальне життя також б'є ключем.

♓️ РИБИ, не будьте багатозадачними, не спрямовуйте енергію одночасно більш ніж на дві справи - інакше залишитеся у розбитого корита. Спрямовуйте енергію прицільно туди, де вона найбільше потрібна. А будете розпорошуватися - нічого не встигнете.