Завантажити ще

Третина шкіл в Україні пішла на дострокові осінні канікули

Третина шкіл в Україні пішла на дострокові осінні канікули
Фото: Чузавков Сергій/УНІАН

У третині українських шкіл осінні канікули почалися на тиждень раніше - 18 жовтня, а не 25-го, як було заплановано. Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

- На сьогодні канікули почалися в 5125 закладах загальної середньої освіти України - це 35,5% від їх загальної кількості, - написав він у своєму телеграм-каналі.

У Харківській області 18 жовтня канікули почалися в 99% шкіл, в Сумській - в 94%, в Київській - в 77%, в Донецькій - в 71%, в Запорізькій - в 65% шкіл.

Шкарлет також розповів про те, що 56% українських педагогів повністю вакциновані. Першу дозу вакцини від COVID-19 отримали 86% вчителів. Найвищий рівень вакцинації - в Києві, Луганській, Харківській, Черкаській, Полтавській і Житомирській областях. Найнижчі показники - у Рівненській, Волинській, Івано-Франківській, Одеській і Львівській областях.

Сергій Шкарлет 13 жовтня попросив школи піти на осінні канікули раніше. Рекомендації МОН надав МОЗ через ситуацію з коронавірусом. У КМДА заявили, що діти у всіх столичних школах підуть на осінні канікули за графіком, так як причин для їх перенесення немає.

Новини по темі: канікули Коронавірус