Завантажити ще

Перший в світі кіноекіпаж повернувся з космосу

Перший в світі кіноекіпаж повернувся з космосу
Фото: Сергій Савостьянов/ТАСС

У Казахстані приземлився космічний корабель "Союз МС-18" з російським екіпажем, до якого увійшли космонавт Олег Новицький, актриса Юлія Пересільд і режисер Клим Шипенко. Про це повідомляє телеграм-канал " Культурна Прачечна ".

- Поки ми спали, перший в світі кіноекіпаж повернувся на Землю. Актрису Юлію Пересільд і режисера Клима Шипенко висадили в Казахстані. Вони провели в космосі 12 днів. І ще тиждень будуть жити в центрі для реабілітації космонавтів. Камера, на яку знімали фільм, залишилася на МКС, її утилізують, - пише канал.

Як зазначено в повідомленні, після прибуття на Землю актриса Юлія Пересільд заявила, що їй сумно прощатися з космічним подорожжю і усвідомлювати, що такий політ був тільки один раз.

- У мене трошки сумне сьогодні настрій. Бо начебто здавалося, що 12 днів - це багато, а вже коли все закінчувалося, вже не хотілося розлучатися. Адже зрозуміло, що це було один раз тільки, - сказала Пересільд.

Корабель з кіноекіпажом торкнувся землі в 148 кілометрах на південний схід від від міста Жезказган в Казахстані в 7.35. Мандрівників доставлять спеціальним бортом на аеродром Чкаловський в Підмосков'ї, а потім в Комплекс передстартової підготовки і післяполітної реабілітації космонавтів Зоряного містечка. Космонавт Новицький зазначив, що стан усіх членів екіпажу задовільний.