8 грудня
Завантажити ще

Гороскоп на 15 жовтня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 15 жовтня для всіх знаків зодіаку
Фото: pxfuel.com

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO - https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, сприймайте речі такими, якими вони є, а не такими, якими ви їх хотіли б бачити. Чим реальніше ви будете дивитися на життя, тим більше приводів для оптимізму у вас з'явиться. Ось такий парадокс.

♉️ ТЕЛЬЦІ, сьогодні краще зайнятися звичними речами, які виконуються на автоматі і не віднімають багато енергії. Все нове залиште краще на майбутнє, коли наберетеся сил і відпочинете.

♊️ БЛИЗНЮКИ, іноді очікування події приємніше за саму подію. Насолоджуйтесь процесом підготовки, не поспішайте і не думайте про результат.

♋️ РАКИ, намагайтеся завойовувати авторитет спокійно і з гідністю. Крик та командирські замашки сьогодні навряд чи спрацюють. А ось спокійна впевненість в собі допоможе затвердитися в колективі.

♌️ ЛЕВИ, спробуйте подивитися на події об'єктивно, а не через призму власних розчарувань. Одразу побачите, що все зовсім не безнадійно і легко можна виправити.

♍️ ДІВИ, вам терміново потрібно щось оновити у вашому житті: вирушити у відпустку, переставити меблі в квартирі, поміняти роботу або зачіску. Навіть незначні зміни підуть вам на користь.

♎️ ТЕРЕЗИ, вам захочеться побути на самоті, відпочити від метушні, але ваші близькі вирішать, що ви на них за щось образилися. Поясніть їм, що вони ні при чому, а вам просто потрібен перепочинок. З дітьми, якщо це можливо, потримайте якийсь час дистанцію.

♏️ СКОРПІОНИ, помірність і консерватизм - девіз цього дня. Уникайте будь-яких авантюр, якими б привабливими вони не здавалися. Спокійно пливіть по хвилях - допливете з комфортом і без втрат.

♐️ СТРІЛЬЦІ, ваш розум сьогодні страшенно неординарний. Одна біда - інші відстають від вас, і їм потрібно розтлумачувати речі, які вам здаються елементарними. Запасіться терпінням - уславитися як мудра людина набагато приємніше, аніж як скандаліст.

♑️ КОЗЕРОГИ, з вами неможливо домовитися, ви неприступні, як скеля. Але пам'ятайте, що це в своїх очах ви зухвалий і гордий мачо, а для інших ви просто ніхто.

♒️ ВОДОЛІЇ, не дозволяйте вічним скигліям і страждальцям вганяти вас в депресію, уникайте контактів із ними. Нехай дорікають вам у безсердечності - зате ці "токсики" не винесуть вам мозок.

♓️ РИБИ, сьогодні інтуїція може вас підвести. Намагайтеся не вестися на чисто зовнішнє сприйняття інших людей, спостерігайте, аналізуйте їх вчинки і лише потім робіть висновок. Також небажано звертатися за допомогою до магів або екстрасенсів - можуть не відповісти на ваші жалісливі питання.