Завантажити ще

У Києві та ще кількох містах канікули почнуться за планом, незважаючи на рекомендацію МОН перенести їх

У Києві та ще кількох містах канікули почнуться за планом, незважаючи на рекомендацію МОН перенести їх
Фото: Укладов Олег

Осінні канікули в Києві і декількох містах України почнуться за планом, незважаючи на прохання МОЗ і МОН перенести їх на тиждень раніше - з 25 на 18 жовтня.

У Києві канікули почнуться за графіком, повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондрієвський.

- Причин для дострокового початку осінніх канікул немає. Зараз в школах Києва Covid-19 хворіє трохи більше 800 учнів, а це менше 0,3% від загальної кількості столичних школярів. Крім того, у всіх навчальних закладах вже вакциновано понад 86% працівників, що є однією з основних умов очної роботи, - сказав він.

Опалення включили майже у всіх навчальних закладах столиці, додав чиновник.

На сайті Житомирської міськради говориться, що канікули почнуться з 23 жовтня у всіх школах Житомира. Заступник мера Марія Місюрова зазначила, що вони триватимуть до 31 жовтня.

Глава міського відділу освіти Бердянська Наталія Лазуренко провела зум-конференцію з керівниками міських шкіл. Незважаючи на рекомендації, педагоги вирішили не переносити осінні канікули на 18 жовтня. Вони пройдуть за планом - з 25 по 31 жовтня, пише 06153.com.ua.

12 жовтня Міністерство охорони здоров'я рекомендувало МОН запропонувати перенести осінні канікули на 18 жовтня. 13 жовтня міністр освіти і науки Сергій Шкарлет рекомендував це установам загальної середньої освіти. У той же час він зазначив, що тривалість навчального року та час канікул визначає педагогічна рада навчального закладу.

- Тому, звертаючись до педради, прошу відповідально поставитися до рекомендацій Міносвіти, - написав Шкарлет в своєму телеграм-каналі.

18 жовтня канікули почнуться в Херсонській області, яка з 15 жовтня перейде в червону зону. Це перша область в червоній зоні з часів весняного локдауну. А також в школах Харкова. Це рішення місцева влада прийняла ще до рекомендацій МОЗ і МОН.