Завантажити ще

Чим небезпечна повня 20 жовтня

Чим небезпечна повня 20 жовтня
Фото: Myriams-Fotos від Pixabay

Повний місяць 20 жовтня буде в знаку Овен. Він настане о 17:57. Починаючи з цієї дати і до кінця місяця варто остерігатися травм на роботі та фінансових втрат. Про це попередила астролог Марина Скаді.

Причиною цього буде інтенсивний аспект Марс - Плутон. Активізуються напружені ситуації, складні сценарії. Можливі зміни у стосунках, а в партнерстві все застаріле й безперспективне піде в минуле.

- Не можна сказати, що період від повні до кінця місяця матиме негативний відтінок у всьому: в порівнянні з попереднім періодом буде набагато легше. Однак збільшується ймовірність травм на виробництві, при роботі з технікою, також можливі матеріальні втрати й збитки через власні помилки та поспішні дії, - попередила вона.

Для людей активних, мислячих, готових працювати й робити реальні кроки період з 20 по 31 жовтня виявиться продуктивним.

  • 13 жовтня - день сприятливий, бажання й почуття будуть підпорядковуватися розуму. Активізується ділове партнерство, зміцняться зв'язки. Сприятлива громадська або політична активність.
  • 15 жовтня всі справи, що стосуються кохання й шлюбу, стабілізуються. Активізується творча сила, тож ті, хто наполегливо працював, досягне визнання й отримає заохочення.
  • 17 жовтня за сприятливих умов вирішуватимуться особисті питання, але на зовнішньому рівні виникнуть перешкоди й труднощі. Бажано уникати знаходження в натовпі та участі в масових заходах.
  • 19 жовтня - день прориву у багатьох справах, розширення й виходу на новий рівень. Гарний час для проведення зустрічей, запуску реклами, виступів, читання лекцій. Будь-які контакти з представниками закону завершаться вдало, а також будуть сприятливими переговори з владою. Розпочнеться час прогресу в особистому житті та професійних справах. Це також сприятливий період для грошових оборотів, продажу та покупок, фінансових угод і грошових інвестицій.