2 грудня
Завантажити ще

У Telegram стався глобальний збій: у яких країнах він зафіксований

У Telegram стався глобальний збій: у яких країнах він зафіксований
Фото: sostav.ru

Збої сталися в ніч на середу, 13-е жовтня, і сталися по всьому світу. Як повідомив портал Downdetector, що відслідковує роботу популярних інтернет-ресурсів, з проблемами зіткнулися жителі Росії, США, Великобританії, Німеччини та інших країн.

Так, в Росії месенджер не працював близько 40 хвилин. Перші неполадки були зареєстровані в 2:14 по Києву. Найчастіше користувачі скаржилися на збої в роботі програми і на проблеми з підключенням сервера.

Це не перший збій в роботі соцмереж, зафіксований в жовтні. Так, четвертого жовтня були збої в роботі сервісів Facebook, Instagram і WhatsApp. Його користувачі не могли потрапити на свої платформи близько шести годин. Для Facebook збій став найтривалішим з 2008 року. Причиною збою інженери компанії назвали Неправильне внесення змін до конфігурації магістральних маршрутизаторів.

Через кілька днів, восьмого жовтня, користувачі знову зіткнулися з проблемами доступу до своїх сторінок. Як з'ясувалося, на платформах в черговий раз стався збій, але розробники швидко їх усунули.

Новини по темі: Telegram технічні неполадки