3 грудня
Завантажити ще

В Ужгороді відкрито кримінальне провадження через те, що у школі учням млинці давали в файлах

В Ужгороді відкрито кримінальне провадження через те, що у школі учням млинці давали в файлах
Фото: life.pravda.com.ua

В Ужгороді поліція відкрила кримінальне провадження після повідомлень про те, що в одній зі шкіл гарячі млинці давали в файлах для документів. Про це повідомив нардеп Микола Тищенко.

"В Ужгороді в школі №6 ім. В.С Гренджі-Донського дітям видають млинці в канцелярських файлах, існують проблеми з харчуванням, тож поліція почала досудове розслідування і відкрила кримінальне провадження за ч. 1, ст. 367 Кримінального Кодексу України ("Службова недбалість". - Прим. авт.)", - повідомив він на своїй сторінці у Фейсбуці.

8 жовтня на сторінці "Ужгород кримінальний" у Фейсбуці виклали відео з фотографіями шкільної їжі. У ньому йшлося про те, що батьки й діти скаржаться на те, що в меню занадто мало м'яса, їжа холодна, хоча гроші вони платять". "Українська правда. Життя" повідомила, що місцеві депутати вирушили до цієї школи. Вони з'ясували, що в одній порції міститься 40 грамів м'яса замість 73. Кухарка заявила, що готує на око. Батько одного з учнів сказав, що щомісяця платить за обіди дитини 517 гривень.

Діти пільгових категорій їдять сніданок і полуденок у класі. Гарячу їжу для них приносять у канцелярському файлі. Після громадського резонансу дітей-пільговиків почали кликати на сніданок до їдальні.

З 1 січня 2022 року у всіх українських школах має бути запроваджене нове шкільне меню. Планувалося, що перехід почнеться з 1 вересня 2021-го, але частина закладів уклали договори з постачальниками без урахування нових норм.

Фото: Фейсбук Миколи Тищенка

Фото: Фейсбук Миколи Тищенка