4 грудня
Завантажити ще

У Новій Зеландії після 23 років роботи звільнили офіційного чарівника

У Новій Зеландії після 23 років роботи звільнили офіційного чарівника
Фото: facebook.com/The-Official-Wizard-of-New-Zealand-QSM

Міська рада Крайстчерча звільнила єдиного в світі штатного чарівника. Ян Брекенбері Ченнелл отримував 16 тисяч доларів на рік за те, щоб «творити дива» для міста. Пропрацював офіційним магом він 23 роки. У грудні буде остання виплата. Причиною звільнення офіційні особи назвали те, що 88-річний чарівник не відповідав сучасному образу міста. Про це повідомило видання The Stuff.

- Вони - збіговисько бюрократів, які не мають уяви, - сказав маг.

Чудовий чарівник з Крайстчерча був на державній зарплаті і протягом 23 років йому в цілому виплатили 368 тисяч доларів. Маг запевнив, що розірвання контракту не зупинить його чаклунство - спочатку їм доведеться вбити його.

Ян Брекенбері Ченнелл народився у Великобританії, має дві вищі освіти - з психології та соціології. Був льотчиком ВПС, викладав англійську літературу в Тегеранському університеті. Переїхав до Австралії у 1970-х роках. Там він працював організатором громадських мистецтв в Університеті західної Австралії в Перті, а потім викладав соціологію в Університеті Нового Південного Уельсу в Сіднеї. Після чого він почав те, що назвав «революцією веселощів», спрямованої на привнесення в світ любові, логіки й легковажності і перетворення університету в «театр абсурду». Коли він втратив роботу в університеті, то разом із віце-канцлером розробив план з призначення на нову посаду - першого офіційного чарівника.

У 1974 році він переїхав до Крайстчерчу, Нова Зеландія. І саме там його чарівний шлях розпочався.

Новини по темі: Магия Нова Зеландія