7 лютого
Завантажити ще

Супермен в нових коміксах закохується в репортера-чоловіка

Супермен в нових коміксах закохується в репортера-чоловіка
Фото: dccomics.com

Компанія DC анонсувала випуск нових коміксів, головним героєм яких буде Джон Кент - син легендарного Кларка Кента і Лоїс Лейн. Хлопець успадкував від свого батька надздібності, місію і уніформу. Крім того, він є бісексуалом, повідомляє прес-служба компанії.

Випуск коміксів запланований на дев'яте листопада. У цей день «життя Джона приймає новий напрямок»: у нього зав'язується роман з репортером Джеєм Накамурою.

За даними компанії, новий поворот сюжету пов'язаний з днем визнання в свою сексуальну орієнтацію, що відзначається 11 жовтня і основна мета якого - підтримувати людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. День проводиться в США з 1988 року. Автори коміксів стверджують, що в їх роботі будуть підніматися також проблеми ментального здоров'я: Накамура буде рятувати молодого супермена від "ментального і фізичного вигоряння, від бажання врятувати всіх, кого тільки можна".

Довідка

Джон Кент - один з нових персонажів у всесвіті коміксів DC, який прийняв естафету з порятунку світу у свого батька в одному з номерів коміксу в 2016 році. Раніше спадкоємець Кларка Кента стикався з проблемами глобальних кліматичних змін, боровся за права мігрантів та запобігав стрілянину в школі.

Це не перший раз, коли автори коміксів роблять камінг-аут про своїх персонажів. Раніше творець Чудо-жінки Грег Рака завив, що його героїня - лесбіянка.

Син Кларка Кента виявився бісексуалом

Новини по темі: комікси ЛГБТ