Завантажити ще

Робітник заводу "Більшовик" влаштував одиночний пікет під Фондом держмайна

Робітник заводу

"Більшовик" - Не металобрухт: одиночний пікет робітника заводу Більшовик.

Робітники заводу "Більшовик" закликають Сенниченка роз'яснити їм їх майбутнє.

Близько трьох сотень співробітників Першого Київського машинобудівного заводу (ПКМЗ, екс- "Більшовик") можуть залишитися без роботи в результаті приватизації підприємства. Висловити стурбованість від імені всіх колег в понеділок, 11 жовтня, під будівлю Фонду державного майна України (ФДМУ) вийшов один із співробітників ПКМЗ. В руках він тримав плакат з написом "Більшовик» - не металобрухт! Громадськість запрошує пана Сенниченка до діалогу! "Укрінформ, 12 жовтня, 14:00".

За словами співробітника ПКМЗ, керівництво заводу вже пів року займається "розпилом" виробничих потужностей.

"Завод вже півроку" пиляють ", не хочуть нічого зберігати. Кореспондентам вже показують тільки порожні цехи - мовляв, зберігати нічого. Щоб можна було спокійно все знести і не вкладатися в модернізацію, як того вимагають умови приватизації. Тому що нікому це не потрібно. Люди стурбовані, схвильовані: кажуть,  якщо якесь виробництво і збережуть, їм доведеться їхати до Жашкова. Але вони не хочуть, тому що все життя прожили в Києві. А в Жашкові таких фахівців немає. Тому все закінчиться тим, що "Більшовик" просто зникне ", - розповів учасник пікету журналістам.

Нагадаємо, аукціон з продажу 100% акцій АТ "Перший київський машинобудівний завод" в рамках програми "Велика Приватизація" призначений на 27 жовтня 2021 року.

У п'ятницю, 8 жовтня, в свій вихідний день співробітники ПКМЗ влаштували мітинг під "Більшовиком" проти "розпилу" заводу керівництвом на металобрухт. У відповідь глава ФДМУ Дмитро Сенниченко і керівництво заводу пригнали до місця подій кілька автобусів з бійцями Національної поліції і Національної гвардії. Крім того, в своєму блозі на множинних інтернет-майданчиках і на своїй сторінці в  фейсбуці Сенниченко назвав акцію працівників ПКМЗ "рейдерським захопленням".