Завантажити ще

Робітники заводу Більшовик вийшли на протест проти знищення підприємства

Робітники заводу Більшовик вийшли на протест проти знищення підприємства
Фото: кадр з відео

У п'ятницю, 8 жовтня, на території колишнього легендарного оборонного заводу "Більшовик" в Києві на вулиці Гарматній зібралися працівники підприємства, а також ветерани АТО і громадські активісти, до яких трудовий колектив звернувся за допомогою в захисті підприємства від знищення.

Про це розповів ветеран війни в Донбасі і голова громадської організації «Вибачте, що живі" Данило Турчин. Робочі і активісти намагаються запобігти розтягненню заводу на металобрухт, адже, за їхніми словами, вже кілька місяців поспіль з території підприємства вантажівками вивозять верстати на металобрухт. До того ж працівники просять державу і громадськість втрутитися і допомогти захистити свої права і забезпечити дотримання соціальних гарантій.

Для того, щоб  привернути до своєї проблеми увагу влади і суспільства, протестуючі перекрили вулицю  Гарматну.

У свою чергу, керівництво заводу навело на місце подій кілька автобусів з Нацполіцією і Нацгвардією. Згодом на своїй сторінці в фейсбуці глава Фонду держмайна Дмитро Сенниченко похвалився, що виставити роту правоохоронців проти робітників було його ініціативою.

У відповідь учасники протесту запросили Голову ФДМУ до відкритої публічної дискусії щодо дотримання прав трудового колективу в приватизаційному кейсі "Більшовика", яка відбудеться в "Укрінформі" у вівторок, 12 жовтня.

Новини по темі: Акція протесту Київ