Завантажити ще

Кузьмін: Санкції проти Медведчука - спроба "віджати" та привласнити його майно

Кузьмін: Санкції проти Медведчука - спроба
Фото: 112ua.tv

Санкції РНБО, які влада намагається вам "впарити" як велике благо, насправді - корупційна годівниця цієї самої влади. Судіть самі.

Для того щоб вкрасти у Медведчука і привласнити, наприклад, дорогий "Мерседес" і не сісти за це до в'язниці, президентським дружкам потрібно:

1. Рішенням РНБО накласти на Медведчука санкції і заборонити йому здійснювати будь-які фінансові операції.

2. Направити Медведчукові податкове рішення-повідомлення про необхідність заплатити транспортний податок на автомобіль.

3. Банк, виконуючи санкційне рішення РНБО, відмовиться приймати від Медведчука будь-які платежі, в т. ч. й податкові.

4. За несплату транспортного податку заарештувати автомобіль і продати його як майно, що перебуває у податковій заставі, потрібній людині за ціною, яка не набагато перевищує суму податку.

5. Погасити за Медведчука несплачений ним податок, автомобіль перепродати за ринковою ціною, гроші привласнити. А можна не морочитися з перепродажем, а просто залишити автомобіль собі за таку символічну ціну.

З огляду на, що за "Мерседес" вартістю 200 000 доларів потрібно заплатити щорічний транспортний податок у 25 000 гривень, то "схема заробітку" тільки на автомобілях Медведчука дуже навіть "жирна". Думаєте, це неможливо або я все це вигадав? Для невіруючих публікую податкове повідомлення з погрозою продати автомобіль в разі несплати транспортного податку і відмову банку прийняти податковий платіж з посиланням на заборону РНБО.

Те ж саме відбудеться і з податком на нерухомість - будинки, офіси, земельні ділянки, і з податком на інше цінне майно, можете навіть не сумніватися. Ці виродки вже підшукують собі нові будинки й квартири, які допоки ще належать подсанкційному Медведчукові. А ви, наївні, всерйоз думали, що вони там в РНБО зі світовим злом борються, коли санкції на українців накладають? Наступного разу розповім, хто з президентських дружків "запалив" від заправок "Глуско" і закарпатського нафтопроводу, які борці з "державною зрадою" пов'язували з Медведчуком. Просто моральні виродки.

Facebook Ренат Кузьмін

Facebook Ренат Кузьмін

Facebook Ренат Кузьмін

Facebook Ренат Кузьмін

Facebook Ренат Кузьмін

Facebook Ренат Кузьмін

Новини по темі: Санкції Віктор Медведчук