Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Гороскоп на 9 жовтня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 9 жовтня для всіх знаків зодіаку
Фото: Фото за формою PxHere

Більше гороскопів на телеграмм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, ви сьогодні легко вступаєте в контакт і домовляєтеся. Єдине - не варто розслаблятися і дивитися на партнерів через рожеві окуляри. Все ж будьте зібрані й уважні при угодах.

♉️ ТЕЛЬЦІ, ви не можете зважитися на новий глобальний проект. Але варто лише зробити перший крок, як все незрозуміле стане ясним, складне - простим. Всі перепони лише у вашій уяві.

♊️ БЛИЗНЮКИ, для вас у цей період велику роль відіграватимуть професійні зв'язки, репутація та партнерство. Ви більш сміливі у бізнесі, у вас з'являються нові можливості як у професії, так і в соціумі.

♋️ РАКИ, якщо хочеться пожалітися - зробіть це! Така відверта розмова полегшить стан, допоможе розібратися у своїх почуттях і віднайти сили.

♌️ ЛЕВИ, сьогодні ви схильні змінювати свою думку і відчувати суперечливі почуття відносно багатьох речей і людей. Вам потрібні час і можливість побути на самоті, щоб розібратися в собі.

♍️ ДІВИ, ви популярні в суспільстві, легко йдете на контакт і віртуозно уникаєте конфліктів. На особистому фронті теж все має бути гладко. Однак варто остерігатися раптової хвороби.

♎️ ТЕРЕЗИ, у вашому оточенні з'явиться людина з подібними думками і поглядами. Сміливо йдіть на контакт, ваші відносини легко можуть перерости в міцну дружбу.

♏️ СКОРПІОНИ, сьогодні ви особливо уважні та проникливі й вмієте підбирати ключики до сердець. Наразі ви виступаєте в ролі миротворця - згладжуєте конфлікти і поєднуєте людей.

♐️ СТРІЛЬЦІ, ваші бажання в одній сфері не можуть здійснитися через зобов'язання в інший. Щоб досягти балансу, доведеться чимось пожертвувати або від чогось відмовитися. На щастя, тимчасово.

♑️ КОЗЕРОГИ, ви наразі вагаєтеся між бажанням говорити правду і бажанням щадити чужі почуття. У вашому випадку краще обрати перше: лукавити ви все одно не вмієте, тож не мучте себе і кажіть правду просто у вічі..

♒️ ВОДОЛІЇ, у вас ніби вибили грунт з-під ніг. Вам здається, що всі ваші ідеї і плани ненадійні, а то й зовсім позбавлені сенсу. Почитайте мотивуючу літературу або біографії людей, якими захоплюєтеся, - їх шлях теж не був легким!

♓️ РИБИ, вам хочеться бути вільними і незалежними від обставин. Але поки проблеми не вирішені, борги не закриті, гріш ціна такій свободі. Якщо не візьмете на себе відповідальність, не закриєте всі минулі зобов'язання, далі рухатися не вийде.