Завантажити ще

Гороскоп на 7 жовтня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 7 жовтня для всіх знаків Зодіаку

Більше гороскопів на телеграмм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, гарний час для початку ремонту або перепланування в квартирі, а може, і будівництва дачного будинку або лазні. Такий почин обіцяє швидке і вдале завершення проекту.

♉️ ТЕЛЬЦІ, можливо, доведеться різко змінити плани, і це буде неприємно. Тільки не турбуйтеся, все скоро налагодиться і піде як по маслу.

♊️ БЛИЗНЮКИ, схоже, ви занадто розслабилися на своєму затишному робочому місці. Зберіться, конкуренти не дрімають, та й колеги у вас не всі білі і пухнасті, не спокушайтеся.

♋️ РАКИ, перегляньте відносини всередині сім'ї. Можливо, щось пішло не так, і зараз саме час, щоб виправити помилки у відносинах або загладити провину.

♌️ ЛЕВИ, ваш професіоналізм отримає високу оцінку з боку керівництва, а можливо, і інших роботодавців. Цілком ймовірно, що вас будуть хвалити і навіть полювати на вас як на цінного співробітника і пропонувати вам нову роботу.

♍️ ДІВИ, сьогодні вам забезпечена підтримка керівництва, так що сміливо просить або надбавку до зарплати, або курси підвищення кваліфікації за рахунок компанії.

♎️ ТЕРЕЗИ, ви опинитеся в ситуації вибору, і, можливо, вам буде потрібен час, щоб визначитися. Якщо є можливість почекати, краще не поспішайте вибирати.

♏️ СКОРПІОНИ, ви підсіли на голку успіху, але це ж і обмежує вас, виникає боязнь помилки і прагнення бути кращим у всьому. Скажіть собі, що невдачі - це теж нормально, це практика, без якої не може бути злетів.

♐️ СТРІЛЬЦІ, вчіться відпускати людей, якими б дорогими вони вам не були. Це важко, але ви не близькі і не приятелі, а також не маєте спільних інтересів, не варто мучити і себе, і іншого. Можливо, нові цікаві люди не можуть прийти у ваше життя, тому що місце поряд з вами поки зайнято.

♑️ КОЗЕРОГИ, сьогодні не варто покладатися на одну лише інтуїцію. Ретельно аналізуйте все, що відбувається з вами, спостерігайте і тільки потім приймайте рішення

♒️ ВОДОЛІЇ, вам здається, що ви занадто багато роздумуєте і мало робите, але це не так. Ви готуєтеся, промацуєте грунт, щоб потім все зробити швидко і правильно.

♓️ РИБИ, сьогодні ви відвідаєте якісь спортивні або ігрові заходи, можливо, за участю ваших дітей. Таке проведення часу принесе радість і наповнить енергією.