Завантажити ще

Гороскоп на 5 жовтня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 5 жовтня для всіх знаків зодіаку
Фото: Герман Трауб з Pixabay

♈️ ОВНИ, наразі відмінний час, аби змусити гроші працювати. Промоніторте можливі способи інвестування, купіть антикваріат або ж акції на біржі - ви можете непогано на цьому заробити.

♉️ ТЕЛЬЦІ, те, що для інших може здатися дивним, для вас сьогодні норма. Ви дивитеся на світ творчо, і якщо вам захотілося зібрати гербарій або змайструвати вбрання для кішки з фольги, чому б ні?

♊️ БЛИЗНЮКИ, сьогодні ваша кипуча енергія може зіткнутися з чиєюсь бездіяльністю та інертністю. Намагайтеся по максимуму робити все самостійно й ні від кого не залежати.

♋️ РАКИ, емоційний шантаж - це те, з чим вам наразі доведеться зіткнутися. Це дуже неприємно, особливо якщо цим грішить близька людина. Будьте тверді й чесні, дайте зрозуміти, що не хочете грати в подібні ігри.

♌️ ЛЕВИ, сьогодні зручний день для генерального прибирання квартири. Викидайте все непотрібне аж до меблів, звільняйте простір для закладки нових трендів.

♍️ ДІВИ, проявляйте гнучкість у стосунках з близькими. Більше погоджуйтесь, йдіть назустріч, підлаштовувавайте свій графік під них. Ось побачите, яка ідилія одразу запанує в домі!

♎️ ТЕРЕЗИ, наразі потрібно бути гранично акуратним із кровно заробленими фінансами. Уникайте імпульсивних покупок, не давайте в борг, благодійністю й чеснотою теж поки не варто занадто перейматися.

♏️ СКОРПІОНИ, з вами станеться якась незапланована приємна несподіванка - підвищення зарплати, премія або неочікуваний подарунок тощо. У будь-якому випадку вам сподобається.

♐️ СТРІЛЬЦІ, сьогодні ви будете душею вечірки. Ви як ніколи дотепні, веселі й станете найяскравішим персонажем будь-якої галасливої компанії.

♑️ КОЗЕРОГИ, якщо ваш партнер засмучує вас прискіпливістю й причіпками, подумайте, може, йому просто не вистачає вашої уваги? Знайдіть у вашому графіку віконце й запросіть партнера на романтичне побачення.

♒️ ВОДОЛІЇ, тягар минулого почав вас відпускати, минулі образи відступають, і ваш емоційний стан приходить у норму. Так тримати!

♓️ РИБИ, це саме той час, коли проблеми вирішуються самі по собі без вашої участі. У вас явно почалася світла смуга, сміливо починайте найсміливіші проекти - все повинно вийти!