21 липня
Завантажити ще

Гороскоп на 4 жовтня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 4 жовтня для всіх знаків зодіаку
Фото: pixabay

♈️ ОВНИ, у всіх аспектах вашого життя відбуваються значні зміни, тож вам потрібно виявляти більше гнучкості й терпіння, щоб обернути їх собі на благо. І пам'ятайте, рух - це життя, не слід боятися змін.

♉️ ТЕЛЬЦІ, не дозволяйте особистим відносинам заважати бізнесу, якщо він у вас є. Тут існують партнерство та домовленості, а не кумівство чи блат.

♊️ БЛИЗНЮКИ, прекрасний час для налагодження стосугків з оточуючими. Навіть якщо ви з кимось були на ножах, сьогодні відчуєте, як між вами тане лід нерозуміння.

♋️ РАКИ, перестаньте триматися за неробочі стратегії. Відмітайте все, що не працює, і шукайте нові шляхи. Інакше так і будете сидіти на одному місці.

♌️ ЛЕВИ, всі складні завдання позаду, ви виконали значну роботу, тож можна розслабитися і покайфувати. Якась недалека за відстанню одноденна поїздка порадує вас і розширить кругозір.

♍️ ДІВИ, на порядку денному сьогодні фінансове питання. Можливо, вам не подобається, як ділові партнери розпоряджаються загальними ресурсами. Час вам обговорити це і продемонструвати жорсткість, якщо виникне така необхідність. Можливі великі зміни з цього приводу.

♎️ ТЕРЕЗИ, ви звалили на себе нездійсненне, не можете зрозуміти, за що хапатися, і енергія ваша розсіюється в нікуди. Втім, це пройде. Делегування дрібних завдань - ваш ключ до порятунку.

♏️ СКОРПІОНИ, дотримуватися своїх цінностей дуже важливо, але не слід забувати про правила і традиції місця, де ви знаходитесь. Ставтеся з повагою до чужого статуту, як би сильно він не відрізнявся від вашого.

♐️ СТРІЛЬЦІ, якщо ви в пошуку роботи, сьогодні з'явиться можливість отримати хорошу пропозицію. Можливо, зіграє роль чиясь допомога або рекомендація.

♑️ КОЗЕРОГИ, сьогодні вам хочеться побути на самоті, відгородитися від оточуючих, плисти за течією і нічого не вирішувати. Якщо це допоможе відновити сили - вішайте на двері табличку «Не турбувати» і відкривайте чіпси.

♒️ ВОДОЛІЇ, настав період, коли слід сконцентруватися на своєму внутрішньому світові. Оцінювати суть речей, а не їх оболонку, і шукати баланс між матеріальним та духовним.

♓️ РИБИ, не потрібно приймати рішення під чиїмось тиском і робити те, чого не хочеться, з бажання комусь догодити. Приготуйтеся відстоювати свою позицію, як би складно вам не довелося.