27 вересня
Завантажити ще

Переможцем Global Teacher Prize Ukraine став вчитель української мови та літератури

Переможцем Global Teacher Prize Ukraine став вчитель української мови та літератури
Фото: Facebook

Переможцем премії Global Teacher Prize Ukraine у 2021 році став Артур Пройдаков з Києва, який викладає українську мову та літературу.

- Під його менторством школярі складають ЗНО на 190+ балів, вже після першого року в університеті знаходять роботу в SMM або копірайтингу і мимоволі закохуються в сучасну українську літературу, - повідомили організатори премії, проект « Освіторія ».

Артур Пройдаков закінчив Луганський національний університет імені Тараса Шевченка. Згідно з інформацією на його сторінці в фейсбуці, він викладає в MIDGARD - освітній території на ВДНГ в Києві і на онлайн-платформі "Всеукраїнська школа онлайн". Пройдаков отримає 300 000 гривень та поїде на Global Education and Skills Forum.

П'ята церемонія нагородження Global Teacher Prize Ukraine пройшла 2 жовтня на Софійській площі. Для вчителів виступали ONUKA, Руслана, Джамала, Таяна і GoA. Ім'я з'явилося під час лазерного шоу на будівлі бібліотеки Вернадського.

Вперше на Global Teacher Prize Ukraine вибрали переможця в номінації «Прифронтовий учитель». Їм стала Тамара Уманська з міста Кремінна Луганської області. Крім учительства вона більш шести років займається волонтерством.

Спецнагороди "Вибір серцем" від телеведучої 1+1 та кураторки проекту "Право на освіту" Наталії Мосейчук отримали терапевт Тетяна Вакулюк з Дніпра і вчителька української мови та зарубіжної літератури з Тейсаріва Стрійського району Львівської області Уляна Буцяк. Кожен переможець отримав 80 тис. грн. 

Новини по темі: вчителі премия