Завантажити ще

Гороскоп на 1 жовтня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 1 жовтня для всіх знаків Зодіаку

♈️ ОВНИ, намагайтеся уловлювати ті моменти, коли ви йдете на поводі у своїх бажань, і міняти стереотипні і занудні звички на нові, інші і більш кращі. Обходьте забігайлівки десятою дорогою хоч на час, і купіть фрукти, соцмережі і диван проміняйте на пробіжку або прогулянку.

♉️ ТЕЛЬЦІ, десять раз перечитайте документи, особливо дрібний шрифт і додаткові умови, перш ніж підписувати. Якщо щось не зрозуміли, зверніться за роз'ясненнями до професіонала. Сьогодні потрібно бути вкрай уважним.

♊️ БЛИЗНЮКИ, вислухайте сьогодні уважно чужу думку і поради. У них обов'язково буде раціональне зерно і їжа для роздумів. Зараз період закладки нових корисних трендів, проте не варто їх нав'язувати всім близьким, віджахнете.

♋️ РАКИ, ваш розмірений і кілька повільний спосіб життя раптово зміниться поспіхом і суєтою. Так що не ловіть гав, прискортеся - інакше нічого не встигнете. У вас має покращитися фінансове становище, може незначно, але мусить.

♌️ ЛЕВИ, ваша активність підвищиться, ви виявите цікавість до нових соціальних і політичних тем. Також ви можете цілком знайти однодумців, які стануть вам добрими приятелями. Втім, не сполохніть нікого, а то зараз ви кілька нервові.

♍️ ДІВИ, виняткова чесність - це, звичайно, добре. Але ось репутація людини різкої і неуживчивої - вже не дуже. Будьте дипломатом: брехати не обов'язково, але десь можна просто промовчати.

♎️ ТЕРЕЗИ, в цей період можуть відбуватися якісь надприродні речі, і, можливо, ви навіть проявите інтерес до окультизму або метафізики. Розширення свідомості і вихід за рамки старих уявлень - завжди корисний досвід.

♏️ СКОРПІОНИ, в вас стільки внутрішньої сили і самовладання, що до вас тягнуться оточуючі. Не дивуйтеся, якщо малознайомі люди звернуться до вас за порадою. Ви справляєте враження людини, яка знає всі відповіді. Деякі люди можуть залишитися з вами, якщо ви використовуєте для цього методи маніпуляції, головне, не переборщіть.

♐️ СТРІЛЬЦІ, ви сьогодні будете роздавати чарівні пенделі підлеглим і колегам, що розледащіли. І правильно - вам що, одному тут вмирати від перевтоми на роботі? Втім, якщо ви думаєте, що ви здорові як бик, вирішуйте самі.

♑️ КОЗЕРОГИ, відмінний час для пошуку роботи. Відкоректуйте резюме, додайте туди ще скилів - і вперед! Вакансія мрії вже чекає саме на вас. Втім, є ризик, що в цей день ви можете бути кілька роздратовані. Тому контролюйте емоції.

♒️ ВОДОЛІЇ, ви мрієте і мрієте далекими поїздками і екзотичними країнами, а також ще багато чим, що здається неможливим або фантастичним. Може, пора вже подивитися список країн, відкритих для в'їзду, і за пару-трійку місяців накопичити на мрію?

♓️ РИБИ, якщо люди вас використовують, маніпулюють і нічого не дають натомість, навіщо мати з ними справу? Не бійтеся відмовляти і викреслювати зі свого життя тих, хто на вас паразитує.