Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Гороскоп на 30 вересня для всіх знаків Зодіаку

♈️ ОВНИ, ви сповнені ідей, і вам потрібно просто з кимось ними поділитися і отримати підтримку і схвалення. Зателефонуйте другу або хорошому колезі, вони напевно вас підтримають.

♉️ ТЕЛЬЦІ, ви сьогодні бог фінансів та інвестування. Ви впевнені в собі і сповнені енергії. Ви здатні робити гроші буквально з повітря.

♊️ БЛИЗНЮКИ, з одного боку, вам хочеться бути як містер Крабс з «Губки Боба»: багатим і фінансово стабільним, але з іншого - спробувати щось нове, випробувати себе, але це може відбитися на доході. Вибирати вам.

♋️ РАКИ, навколо вас багато людей, ви у  вирі подій. Приємно те, що вас неможливо збити з пантелику, і ви не потрапите під чужий вплив. Ви ніби й в гущі людській, але вірні собі.

♌️ ЛЕВИ, можливі проблеми зі здоров'ям у вас або у ваших близьких. Так що будьте напоготові, якщо щось не так - відразу дуйте до лікаря! З цим не жартують.

♍️ ДІВИ, вам набридло ваше оточення. Ви не відчуваєте розвитку, навіть може здаватися, що вас тягнуть на дно. Насправді, все в ваших руках. Хто вам заважає змінити роботу, знайти друзів за інтересами в інтернеті або відвідувати більше культурних заходів?

♎️ ТЕРЕЗИ, якщо ваш партнер або близький тікає або ухиляється від важливої розмови, будьте більш вимогливим і змусьте його поговорити і вирішити питання. Але тільки не переходьте на особистості і образи.

♏️ СКОРПІОНИ, перестаньте перед сном мусолити в голові проблеми. Ми розуміємо, що вам важко. Це відбивається на якості вашого відпочинку. Почитайте перед сном приємну книгу, подивіться легкий фільм, а проблеми вирішуйте вдень.

♐️ СТРІЛЬЦІ, ви дуже емоційні і не можете зрозуміти, як діяти. Перш за все вимкніть емоції і заспокойтеся. А холодна голова вже зможе прийняти вірне рішення.

♑️ КОЗЕРОГИ, можливий конфлікт з домашніми, і не ви його спровокували. Рідні намагаються вами маніпулювати і тиснути. Стійте на своєму, покажіть, що такі методи з вами не прокатять.

♒️ ВОДОЛІЇ, сьогодні вам доведеться демонструвати домінантну, десь навіть агресивну поведінку. Тільки додайте нотку свого фірмового гумору, чарівно посміхніться - і справа в капелюсі.

♓️ РИБИ, ваша чарівність і сексуальність сьогодні на піку. Ви сходите феромонами, а протилежна стать падає штабелями. Швидше усамітнюйтеся з партнером і запаліть по повній.