Завантажити ще

Зустрічали з оркестром. В Одесу вперше з початку пандемії зайшов круїзний лайнер

Зустрічали з оркестром. В Одесу вперше з початку пандемії зайшов круїзний лайнер
Фото: "Думська".

Вперше за два роки до Одеси зайшов круїзний лайнер, та й то маленький (хоча і елітний). Але - добрий початок, і в портовому місті сподіваються, що трафік, який впав до нуля через коронавірус і пов'язані з ним обмеження, буде рости. До цього через пандемію всі заходи круїзників в одеський порт були скасовані. Про це 28 вересня повідомляє " Думська ".

Круїзний теплохід Sea Dream II з'явився у Воронцовського маяка о 12:00, а через півгодини пришвартувався до 15го причалу морвокзалу. На причалі гостей зустрічали оркестром.

Судно, побудоване в 1985 році, виглядає як величезна яхта - довжина 105 метрів, ширина 15 метрів, повна водотонажність 4330 тонн. Екіпаж близько 100 чоловік, може взяти на борт до 110 пасажирів, розмістивши їх в двомісних каютах. За мірками круїзного бізнесу SeaDream II вважається невеликим, але розкішним судном, каюти якого вражають своєю елегантною неформальністю, з видом на океан і кухнею світового рівня. Подорожі круїзної компанії Sea Dream Yacht Club розраховані на дружні або сімейні компанії в віці від 30 років. З травня по жовтень обидві яхти курсують в Середземному морі.

Зараз на лайнері 65 пасажирів. Пасажири і екіпаж вакциновані. В Одесі лайнер простоїть більше доби.

За словами керівника адміністрації порту Максима Лапая, які наводить " Укрінформ ", круїзний напрямок діяльності порту найбільше постраждав від наслідків пандемії. Станом на 2021 рік було 22 заявки на заходи міжнародних круїзних лайнерів, однак теплохід SeaDream II виявився першим. Втім, можливо, не останнім до кінця листопада. На наступний рік порт отримав близько 30 заявок на заходи круїзників.