Завантажити ще

Гороскоп на 29 вересня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 29 вересня для всіх знаків зодіаку

♈️ ОВНИ, у вас настав період визначення глобальних життєвих стратегій та переосмислення цінностей. Можливі складності в сім'ї - будьте гранично делікатні й чесні з близькими.

♉️ ТЕЛЬЦІ, турбота про здоров'я - це не таблетки чи БАДи, а вміння слухати свій організм, піклуватися про нього, вміти розслаблятися і вчасно давати собі відпочинок. А у вас з цим проблеми.

♊️ БЛИЗНЮКИ, проаналізуйте свої контакти. Можливо, не всі люди, з якими ви взаємодієте, вам приємні. Тож, може, варто провести чистку в рядах знайомих?

♋️ РАКИ, якщо вашій уяві дати волю, у вас з'являться блискучі ідеї. Тільки пам'ятайте, що будь-який алмаз вимагає огранювання. Максимально відшліфуйте ідеї  і тільки потім демонструйте їх світові.

♌️ ЛЕВИ, будьте обережні зі словами і тримайте емоції у вузді, бо інакше спровокуєте такий феєричний скандал з партнером, що мало не здасться.

♍️ ДІВИ, ви сповнені мужності й рішучості, більше того, де потрібно відстояти чиїсь права, вам немає рівних. Ви справжній борець за справедливість, і ваше оточення дуже це в вас цінує.

♎️ ТЕРЕЗИ, можливі конфлікти з сусідами, які псують вам  життя. Постарайтеся за можливістю не вступати з ними у відкриту конфронтацію, бо сварка може перерости у затяжну війну.

♏️ СКОРПІОНИ, вам необхідно побути на самоті зі своїми думками. Зрозуміти, чого ви прагнете і куди вам слід рухатися. Вам наразі це просто необхідно.

♐️ СТРІЛЬЦІ, в цей період варто приділити увагу розширенню соціальних контактів. Ведіть активне світське життя, відвідуйте більше заходів. Нові знайомства можуть виявитися дуже корисними у професійному плані.

♑️ КОЗЕРОГИ, ваша чарівність та нетривіальні ідеї знайдуть відгук у багатьох і викличуть ажіотаж. Тільки не зазнавайтеся - зарозумілість вам зовсім не личить. Не відхиляйте жодні пропозиції.

♒️ ВОДОЛІЇ, у вас виникне бажання кардинально змінити свою зовнішність. Не перешкоджайте йому - правильна зачіска може все життя змінити на краще!

♓️ РИБИ, ваша цікавість змусить вас вийти із зони комфорту і зробити якісь речі, на які б раніше нізащо не зважилися б, або познайомитися з людьми з іншої соціальної групи. Це буде захоплюючий досвід, який розширить рамки вашої свідомості.