3 грудня
Завантажити ще

Вчені запропонували тим, що худнуть, не дивитися фільми про зиму

Вчені запропонували тим, що худнуть, не дивитися фільми про зиму
Фото: кадр з відео

Ті люди, які бажають скинути пару-трійку зайвих кілограмів, при виборі фільму для перегляду повинні зупиняти свій вибір на «літніх» фільмах. Перегляд стрічок на зимову тематику - такі як «Холодне серце» - автоматично викликає тягу до нездорової їжі. Як пише Daily Mail, до такого висновку прийшли вчені з Університету Рейк'явіка.

Згідно з дослідженням, ті, хто дивився відеоролик із засніженим лісом, більше віддавали перевагу калорійній їжі, ніж ті, хто дивився відео з зеленим лісом влітку. На думку експертів, це пов'язано з інстинктом, який розвинувся у людей в ході еволюції, щоб не голодувати взимку.

Вчені відзначили, що багато тварин напередодні зими їдять більше, ніж їм потрібно, щоб накопичити жир. В такому випадку вони зможуть вижити при меншій кількості прийомів їжі в холодну пору року.

Науковці також заявили, що компанія Coca-Cola могла «ненавмисно отримати вигоду з біологічної реакції споживачів на свою знамениту різдвяну рекламу». І закликали рекламодавців створювати продукт, в якому не буде «зимових сигналів».

Раніше вчені з'ясовували, що можна під'їсти на ніч, щоб не набрати зайві кілограми. Виявилося, що без шкоди можна вживати на ніч яєчний білок.

Новини по темі: схуднення Зима