Завантажити ще

Гороскоп на 28 вересня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 28 вересня для всіх знаків зодіаку

♈️ ОВНИ, не надавайте занадто великого значення чужим словам. Іноді люди говорять зовсім не те, що думають. І взагалі це їхні проблеми, тож вам не варто засмучуватися.

♉️ ТЕЛЬЦІ, якщо ви зібралися в поїздку, дізнайтеся все про місце, куди ви хочете поїхати, зберіть довідки про готелі, перевірте всі документи. Найближчим часом велика ймовірність якихось нестиковок.

♊️ БЛИЗНЮКИ, схоже, колеги не цінують ваші чудові ідеї та конструктивні пропозиції. Тільки не вступайте у відкритий конфлікт, краще так опрацювати ваші ноу-хау так, аби питань більше ні в кого не виникало.

♋️ РАКИ, незавершені справи з минулого потребують вашої уваги. Готуйтеся до важких затяжних переговорів і запасіться терпінням. Після обіду стане краще, і минуле відпустить вас. Не затягуйте з рішенням справ.

♌️ ЛЕВИ, ваші фінансові справи наразі не в кращому стані. Тільки не треба ховати голову в пісок і думати, що все само собою розсмокчеться. Зверніться до експертів, домовтеся про відстрочку з кредиторами. Вихід завжди можна знайти.

♍️ ДІВИ, щоб зрушити проект з мертвої точки, вам доведеться виконати велику закулісну роботу. Знайти потрібних людей, домовитися з ними, переконати. Ви впораєтеся.

♎️ ТЕРЕЗИ, у вас нині дуже велика потреба в любові й романтиці. Тільки не слід кидатися у швидкоплинні зв'язки, якщо у вас немає партнера. Краще переведіть цю потребу в творче русло та напишіть щось романтичне й прекрасне.

♏️ СКОРПІОНИ, прагнення до мети - це добре, але у вас воно перетворилося в одержимість. Ви можете втратити класні можливості й корисні знайомства, якщо зациклитеся на чомусь одному і не будете помічати нічого навколо. На деякий час варто призупинити прагнення до нав'язливої мети.

♐️ СТРІЛЬЦІ, всілякі перепони в оформленні документів вибивають вас із колії, і ви вже втратили віру в успіх вашого плану. Потерпіть, скоро все владнається, це лише тимчасові зволікання.

♑️ КОЗЕРОГИ, ваш ентузіазм знаходиться на нульовій позначці, і немає жодного стимулу чогось там досягати. Вам просто потрібен невеличкий тайм-аут, аби перепочити та набратися сил.

♒️ ВОДОЛІЇ, не дозволяйте особистому ставленню впливати на вашу професійну діяльність. Навіть якщо вам хочеться «придушити» когось, не подавайте вигляду, спілкуйтеся рівно і по справі. Це піде на користь вашій кар'єрі.

♓️ РИБИ, схоже, ви відкрили особистісні кордони, і деякі не дуже чемні люди цим скористалися. Пора провести межу, за яку їм не можна заступати.