Завантажити ще

Гороскоп на 26 вересня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 26 вересня для всіх знаків Зодіаку
Фото: Архів КП в Україні

Гороскоп на 26 вересня для всіх знаків Зодіаку:

♈️ ОВНИ, якщо ви поставили когось на п'єдестал, а тепер відчуваєте величезне розчарування, згадайте, що перед вами жива людина. Всі ми не ідеальні.

♉️ ТЕЛЬЦІ, бережіть свою професійну репутацію. Будьте вкрай уважні, виконуючи роботу, будьте гранично ввічливі з колегами і начальством. Будь-косяк може обернутися скандалом.

♊️ БЛИЗНЮКИ, ваше тіло шле вам сигнали про відпочинок, але ви ігноруєте їх, знову засинаючи під ранок. Можливо, скоро вам запропонують щось цікаве по роботі. Прикро, якщо у вас не буде сил і ви відмовитеся.

♋️ РАКИ, не витрачайте час на суперечки з дурнями. І не треба їм нічого пояснювати. У вас занадто мало часу, щоб його втрачати на розжовування очевидного. Краще все робити самому.

♌️ ЛЕВИ, вам здається, що ви занадто мало часу проводите з близькими і вони віддаляються від вас. Якщо не можете збільшити кількість зустрічей, попрацюйте над їх якістю. Проведіть вихідний так, щоб спогадів було на місяць.

♍️ ДІВИ, пам'ятайте, надмірності не приведуть ні до чого хорошого. Заходьте вже в звичний режим, здоров'я у вас не нескінченна.

♎️ ТЕРЕЗИ, уникайте неприємних людей, навіть якщо відносини з ними здаються вам вигідними. Слухайте свою інтуїцію і інстинкт самозахисту - вони підкажуть вам, кого слід уникати.

♏️ СКОРПІОНИ, у вашому житті настає період небувалого спокою і гармонії. Але для цього вам потрібно проявляти більше гнучкості і частіше йти на компроміс.

♐️ СТРІЛЬЦІ, ваше оточення занадто сильно на вас впливає. Вам варто ненадовго змінити обстановку, відправитися у відпустку. Це допоможе розібратися в собі і знайти більшу незалежність.

♑️ КОЗЕРОГИ, чому б всією родиною чи не сходити на виставку або в музей? Або відвідати наукову конференцію? Вас це дуже зблизить і принесе безліч цікавих ідей.

♒️ ВОДОЛІЇ, якщо витрачати гроші з розумом, то це не витрати, а вигідні інвестиції. Включайте мозок і діставайте кредитку - в накладі не залишитеся.

♓️ РИБИ, відкриваються можливості, яких ви довго чекали. Так що дотримуйтесь намічених цілей, тільки не відволікайтеся по дорозі. Зосередження і завзятість - основа вашого успіху.