Завантажити ще

Гороскоп на 25 вересня для всіх знаків Зодіака

Гороскоп на 25 вересня для всіх знаків Зодіака

Більше гороскопів у телеграм-каналі UASTRO - https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, так, вам потрібен час, щоб освоїти якісь речі, так, вам потрібно напрацювати досвід і зробити енну кількість помилок. Але це ваш шлях, ваш темп, який працює на кінцевий блискучий результат.

♉️ ТЕЛЬЦІ, сьогодні ви опинитеся в ситуації, коли вибирати доведеться між хорошим і хорошим. Буде складно, але що поробиш, вибирати завжди непросто.

♊️ БЛИЗНЮКИ, тактика замовчування проблем працює до пори до часу. Напруга у відносинах дійшла до критичної точки, так що скандал неминучий.

♋️ РАКИ, можливо, проблема не в тому, яке питання ви задаєте, а в самому формулюванні. Спробуйте поглянути на проблему з іншого боку, і рішення прийде саме собою.

♌️ ЛЕВИ, сьогодні можете зіграти трохи не за правилами. Ви зробите це так витончено, що ніхто нічого і не помітить. А, якщо хтось і помітить, особливих неприємностей не варто очікувати.

♍️ ДІВИ, ваші соціальні контакти розширюються, темп життя зростає. Щоб не захлинутися в цьому вирі подій, зробіть паузу, наведіть порядок в контактах, розставте чіткі пріоритети.

♎️ ТЕРЕЗИ, якщо у відносинах відсутня ясність, не потрібно це терпіти і чекати, що все само собою розсмокчеться. Поговоріть з партнером. Швидше за все він і сам цього хотів, але не знав, як почати розмову.

♏️ СКОРПІОНИ, успіх вже зовсім близько. Але не варто зриватися з місця і мчати до нього на всіх порах - злякаєте. Спокійно й терпляче, з розумінням того, що ви робите, рухайтеся до мети.

♐️ СТРІЛЬЦІ, у вас багата уява, але сьогодні в основі повинен стояти прагматизм і тверезий розрахунок. Інакше нічого путнього не вийде.

♑️ КОЗЕРОГИ, нерозумно очікувати припливу життєвих сил, якщо ваш спосіб життя далекий від ідеального. Перегляньте режим дня і раціон харчування, знизьте навантаження - будете як новенький!

♒️ ВОДОЛІЇ, не потрібно боятися демонструвати себе світу. Вам є, що показати, так що пора, нарешті, вийти з тіні. Краса, як відомо, врятує світ!

♓️ РИБИ, якщо ваші близькі ніяк не можуть прийняти вашу позицію, не потрібно на них тиснути. Дайте їм самостійно прийняти рішення, так у вас більше шансів знайти однодумців в їх особі.