Завантажити ще

Рятувальники попередили про небезпечні метеорологічні явища в Україні

Рятувальники попередили про небезпечні метеорологічні явища в Україні
Фото: ГСЧС.

У Державній службі з надзвичайних ситуацій повідомили, що 24 вересня вночі на заході та вдень в Україні пориви вітру становитимуть 15-20 метрів в секунду, а в західних областях місцями буде 25-30 метрів в секунду. Про це повідомили на сайті ГСЧС.

"І рівень небезпеки жовтий. У Київській області та Києві вдень 24 вересня пориви вітру 15-20 м/с", - сказано в повідомленні.

Вранці 24 вересня в Укргідрометцентрі також відзначили, що протягом дня у Вінницькій та більшості південних областей переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

На сайті Львівського регіонального центру з гідрометеорології відзначили, що у Львові очікують на сильні пориви вітру. Городянам не  слід знаходитися поблизу старих дерев, рекламних конструкцій чи будинків, не паркувати поруч із ними авто. В області також очікують на погану погоду, при цьому ІI рівень небезпеки - помаранчевий.

- Область: 24 вересня пориви вітру (південно-західного з переходом на північно-західний) 25 - 28 м/c. Місто: 24 вересня пориви вітру (південно-західного з переходом на північно-західний) 17 - 22 м/с, вночі та вранці 25 - 28 м/с, - відзначили в Гідрометцентрі.

Вночі у Львові 8-10 ° тепла, вдень - 11-13 ° тепла. Городян закликали у випадку непередбачених ситуацій дзвонити на гарячу лінію міста за телефоном 15 - 80.