Завантажити ще

Гороскоп на 23 вересня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 23 вересня для всіх знаків зодіаку

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO - https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, вас сьогодні дуже сильно турбує той факт, що добиватися своїх цілей, нікого при цьому не зачепивши, дуже складно. Подумайте, вибір є завжди, і яким він буде, залежить тільки від вас. Ставтеся більш дбайливо до своїх грошей.

♉️ ТЕЛЬЦІ, фінансові проблеми і розбіжності на особистому фронті вганяють вас в депресію. Скоро все налагодиться, а ви поки відверніться. Книжку почитайте, онлайн-семінар пройдіть. Засвоєння знань в цей період у вас якраз на висоті.

♊️ БЛИЗНЮКИ, ви могли опинитися в пастці, яку самі і створили. Самостійно вам не вибратися, так що стримайте свою гордість і попросіть близьких про допомогу.

♋️ РАКИ, ви боїтеся ділитися з оточуючими своїми планами, а якщо вони не спрацюють, вас можуть вважати невдахою. Перестаньте, ризик - справа благородна, а повідавши людям про свої ідеї, ви можете знайти помічника або покровителя.

♌️ ЛЕВИ, сьогодні велика ймовірність ввечері опинитися на вечірці в приємній компанії однодумців. Тільки уникайте розмов про політику, ця тема кого завгодно може посварити.

♍️ ДІВИ, якщо ви змушені працювати пліч-о-пліч з соціопатом, який кожен день отруює вам життя, може бути, ну її нафіг - таку роботу? Роботу можна поміняти, а ви у себе один.

♎️ ТЕРЕЗИ, Ви ніяк не можете знайти баланс між роботою та особистим життям. Спробуйте взяти відпустку на кілька днів і не поспішаючи все обдумати.

♏️ СКОРПІОНИ, Місяць допоможе вам знищити підступні плани ваших ворогів, як явних, так і таємних. Також розберіться з вашими близькими, якщо, наприклад, ваш друг нахабним чином вами маніпулює, який же це друг?

♐️ СТРІЛЬЦІ, ви сьогодні дуже вже розсіяні. Можете залишити сумку в таксі або в грошовий переказ вказати зайвий нулик. Зберіться, вам воно треба це все розсьорбувати?

♑️ КОЗЕРОГИ, можлива серйозна, відверта розмова з партнером про характер ваших відносин. Ви зможете почути один одного і багато чого зрозуміти і прийняти.

♒️ ВОДОЛІЇ, ви зараз перебуваєте в процесі трансформації. Це внутрішні зміни, непомітні сторонньому оку. Але вони матимуть великий вплив на ваше життя.

♓️ РИБИ, своїми професійними успіхами ви будете багато в чому зобов'язані вашому вмінню красиво і переконливо говорити. Люди чекають ваших промов, вони їх надихають і направляють, ну а вам додають очок.