Завантажити ще

Гороскоп на 22 вересня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 22 вересня для всіх знаків зодіаку

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO - https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, сьогодні ви мислите більш масштабно і глобально дивитися на речі. Це гарний час, щоб обміркувати стратегію досягнення якихось серйозних цілей.

♉️ ТЕЛЬЦІ, ви відчуваєте, що ваша продуктивність прагне до нуля, і ви зовсім розгубили драйв. Просто ви дуже багато уваги приділяєте чужому відношенню і чиїмось словами, які вас турбують.

♊️ БЛИЗНЮКИ, не дозволяйте звалювати на вас все навантаження. Комусь явно не завадять додаткові обов'язки, а ви і так орете без продиху.

♋️ РАКИ, нічого не значуща розмова сьогодні може перерости в жарку дискусію або навіть конфлікт. Відмінний спосіб побачити, хто з вами заодно, а хто по інший бік барикад.

♌️ ЛЕВИ, зараз сприятливий період для запуску стартапів, закладки сприятливих трендів. Не бійтеся ризикувати, все повинно вийти.

♍️ ДІВИ, відмінний час, щоб розібратися в собі, зрозуміти, чого хочете саме ви, а чого від вас хочуть інші. Відсікайте непотрібне і дотримуйтесь своїї мрій.

♎️ ТЕРЕЗИ, сьогодні ви з легкістю вирішуєте як свої, так і чужі проблеми. Ви заражаєте всіх своїм позитивом і піднімаєте людям настрій.

♏️ СКОРПІОНИ, ваші комунікативні навички сьогодні на недосяжній висоті і вигідно виділяють вас на тлі інших. Користуйтеся цією перевагою безсоромно!

♐️ СТРІЛЬЦІ, не бійтеся витрачати. Навіть якщо витратите останнє, всі витрати окупляться, а фінанси збільшаться. А будете затискати свої три копійки - так з трьома копійками і залишитеся.

♑️ КОЗЕРОГИ, відмінний день, щоб зайнятися творчістю. Потанцюйте, напишіть картину, зробіть з дитиною саморобку в садок - це доставить вам величезне задоволення.

♒️ ВОДОЛІЇ, не чекайте, що інші кинуться підтримувати ваші починання без вагомих причин. Заготовте переконливу мову про те, які плюшки їм принесе підтримка вашого проекту.

♓️ РИБИ, ключове слово на сьогодні - помірність. В їжі, в фізичних навантаженнях, в емоціях. Бережіть себе і уникайте перенапруги.