25 вересня
Завантажити ще

Гороскоп на 11 березня 2020 року

Гороскоп на 11 березня 2020 року
Фото: Фото: pixabay.com

Гороскоп ОВЕН - день заповнений до краю, і це вимагатиме концентрації сил та емоцій. Тому не забувайте поновлювати їх відпочинком.

Гороскоп ТЕЛЕЦЬ - ви легко розлучаєтесь з грошима, але сьогодні не треба цим зловживати. Вам набагато вигідніше поторгуватися.

Гороскоп БЛИЗНЮКИ - поступіться сьогодні лідерством комусь іншому. Це хоч і не порадує, проте принесе реальну користь вашій справі.

Гороскоп РАК - не приймайте поспішних рішень. Щоб уникнути помилок, прислухайтеся до порад навчених життям людей.

Гороскоп ЛЕВ - розумне поєднання задуманого та зробленого допоможе подолати важливий перехід від кількості роботи до якості результату.

Гороскоп ДІВА - емоційна погода мінлива й норовлива. Там, де ще донедавна була спокійна течія, наразі крутяться вири.

Гороскоп ТЕРЕЗИ - сьогодні карти вам у руки для вирішення важливих питань. Дійте, тільки не захоплюйтеся - без фанатизму!

Гороскоп СКОРПІОН - вас приваблює вир справ, але не хочеться віддалятися від берега звичок. Єдиний вихід – дочекатися натхнення.

Гороскоп СТРІЛЕЦЬ - внаслідок недавнього повного місяця ваша аура привертає до себе увагу й симпатії оточуючих - скористайтеся цим.

Гороскоп КОЗЕРІГ - не потрібно "гнати на максимальній швидкості" дорогами цього дня. Якщо й поспішатимете, то робіть це повільно.

Гороскоп ВОДОЛІЙ - очікується несподіваний поворот подій, пов'язаний із спробою маніпулювати вами, використовуючи ваше благородство.

Гороскоп РИБИ - постарайтеся використовувати у своїй діяльності якомога менше емоцій і більше здорового глузду, і тоді все буде добре.

Слухайте наш щоденний гороскоп у будні о 7.45 на "Радіо П'ятниця".

Новини по темі: Аст рологии Гороскоп