Завантажити ще

В Одесі військові побили чоловіка і силоміць відвезли до військкомату - відмовлявся брати повістку

В Одесі військові побили чоловіка і силоміць відвезли до військкомату - відмовлявся брати повістку
Фото: facebook.com/OOTCKSP

У мережі з'явилося відео, на якому військовослужбовці побили чоловіка під час вручення повістки, після чого силою помістили його в автомобіль та відвезли у невідомому напрямку. Інцидент стався в Одесі. У Центру комплектування та соціальної підтримки цю інформацію підтвердили - відповідну заяву опублікувала прес-служба відомства у Фейсбуці.

У відомстві заявили, що військовослужбовці звернулися до громадянина з питаннями про виконання ним мобілізаційного обов'язку, але нібито чоловік почав ображати та принижувати військових нецензурною лайкою, а також знімати на відео.

- Працівники РТЦК та СП повели себе емоційно і, застосувавши силу, доставили того, хто ухиляється у службове приміщення для з'ясування обставин. Там було перевірено його дані та виписано повістку, оскільки громадянин, порушуючи чинне законодавство, досі не виконав своє зобов'язання щодо прибуття до РТЦК та СП з початку загальної мобілізації, - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, військові повелися некоректно і з цього приводу вже призначено службову перевірку. Також у Центрі запевнили, що винні будуть притягнуті до дисциплінарної відповідальності, а з особовим складом, який проводить роботу з оповіщення населення, проведено додаткові роз'яснювальні заходи щодо порядку роботи та дотримання норм етики та законодавства.