Завантажити ще

У Києві суд наказав відправити "на*ер" справу про порушення карантину

У Києві суд наказав відправити
Фото: qimono з pixabay.com.

У Печерському районному суді Києва суддя Олег Білоцерківець ухвалив незвичайне рішення у справі про порушення карантину. Суддя наказав закрити кримінальну справу через закінчення термінів притягнення особи до адміністративної відповідальності та "відправити на*ер". Скріншот рішення суду опублікували у виданні " Судовий репортер ", залишивши посилання на рішення. На момент публікації цієї нотатки запис уже прибрали із сайту Єдиного державного реєстру судових рішень.

Влітку 2021 року у київському суді розглянули протокол про адміністративне правопорушення. Згідно з протоколом, 3 лютого о 00:40 у Києві на вулиці Паркова Дорога, 2 адміністратор не вжив заходів щодо своєчасного закриття закладу, тим самим порушив вимоги карантинної постанови Кабінету Міністрів України № 1236 від 9 грудня 2020 року.

Порушник до суду не прийшов. При цьому в суді вважали, що провину адміністратора підтверджують достатні, належні та допустимі докази: протокол про адміністративне правопорушення, рапорт, фотознімки. Покарати правопорушника не змогли, оскільки з моменту фіксації адміністративного порушення минуло понад три місяці. Справу закрили через закінчення термінів притягнення до адміністративної відповідальності.