Завантажити ще

Пожежа у Косівській лікарні: потерпілому медику пересадять шкіру

Пожежа у Косівській лікарні: потерпілому медику пересадять шкіру
Фото: npu.gov.ua

Лікар Косівської лікарні, який постраждав під час сильної пожежі, все ще у тяжкому, але стабільному стані. На чоловіка чекає операція з пересадки шкіри, її проведуть медики Івано-Франківської обласної клінічної лікарні. Про це розповів заступник головного лікаря Івано-Франківської ОКБ Андрій Яворський у коментарі Укрінформу.

- Стан стабільний. Плануємо операцію з пересадки шкіри, – сказав Яворський, додавши, що зараз медики не можуть давати жодних прогнозів щодо одужання чоловіка і навіть можливих термінів його виписки.

Вибух із подальшим спалахом стався у Косівській центральній районній лікарні 28 грудня в палаті реанімаційного відділення на першому поверху чотириповерхової будівлі. Причини поки що не повідомляються. Поліцейські стежать за порядком у лікарні. Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження. Внаслідок інциденту загинули троє людей, ще одна людина цієї ж ночі померла в лікарні від коронавірусу. До прибуття рятувальників із зони займання евакуювали 12 людей.

У ДСНС припускають, що причиною пожежі в реанімації Косівської районної лікарні на Івано-Франківщині могла стати запалена свічка у перенасиченому киснем приміщенні. За традицією її поставив співробітник лікарні за упокій пацієнта, який помер від COVID-19.

Новини по темі: Медицина операція пожежа