Завантажити ще

Комаровський вважає, що ті, хто підсипав Полякову метадон, хотіли його «пригнути» і дискредитувати

Комаровський вважає, що ті, хто підсипав Полякову метадон, хотіли його «пригнути» і дискредитувати
Фото: facebook.com/anton.polyakov.98

Відомий український педіатр вважає, що померлий нардеп Антон Поляков сам не прийняв би методон. Можливо, йому підсипали наркотик, щоб налякати, сказав Євген Комаровський в ефірі телеканалу " Україна 24 ".

Медик зазначив, що метадон є ліками, офіційно випускається фармацевтичними заводами. За допомогою цих таблеток лікують наркозалежних. Однак препарат має велику кількість побічних ефектів при вживанні спільно з іншими ліками.

- Метадон спільно з алкоголем може давати небезпечні для життя порушення функцій дихання, пригнічення центральної нервової системи. Але, говорити про те, що метадон плюс алкоголь-100% смерть - неправильно. Світлий, нормальний хлопець, ніколи в наркоманії не помічений, не пив би міцний алкоголь в прикуску з метадоном - це очевидно. Я абсолютно впевнений в тому, що ті, хто підсипали йому це - якщо йому дійсно підсипали, не ставили за мету його вбити, - вважає Комаровський.

За його словами, метадон підсипали «налякати, показати його в багнюці, дискредитувати, вивезти кудись і там повчити".

Антон Поляков помер восьмого жовтня в автомобілі таксі. За повідомленням прокуратури, смерть наступила в результаті гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця.

Пізніше правоохоронці повідомили, що в крові померлого виявлено метадон. За словами ексголови Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля, проаналізувавши записи з рухами і виступами політика ясно, що той наркоманом не був. Москаль також повідомив, що метадон легко непомітно додати в алкоголь і що в такому випадку це - вірна смерть.

Таксист, в автомобілі якого виявили Полякова, спочатку заявив, що підібрав нардепа на транспортній зупинці, однак після зізнався, що збрехав : політика підвезли на іншому авто і пересадили.