Завантажити ще

Бійці батальйону «Вовки да Вінчі» виявилися причетними до стрілянини та викрадення чоловіка на Дніпропетровщині

Бійці батальйону «Вовки да Вінчі» виявилися причетними до стрілянини та викрадення чоловіка на Дніпропетровщині
Фото: Національна поліція

До стрілянини та конфлікту в Шахтарському на Дніпропетровщині, яке обернулося викраденням чоловіка, виявилися причетними військовослужбовці батальйону «Вовки да Вінчі». У батальйоні вже відреагували на подію та пообіцяли провести розслідування. Про це йдеться на сторінці батальйону у Facebook.

- Насамперед хочемо сказати: нам дуже прикро, що це сталося. Подібна поведінка неприйнятна та несумісна з цінностями нашого батальйону та образом українського військового. Для нас громада Шахтарського є особливою. Це місто, яке мешкає поряд з війною, яке підтримує військових і щодня відчуває наслідки фронту. Саме тому нам особливо болить, що цей інцидент стався тут. Ми вже проводимо внутрішнє розслідування та повністю сприяємо правоохоронним органам. Учасники інциденту зазнають відповідного покарання, - зазначили військові батальйону.

Водночас у заяві наголошується, що бійці тривалий час беруть участь у бойових діях, проте це не може бути виправданням їхніх дій. У батальйоні зазначили, що не перекладатимуть відповідальності лише на окремих людей. Репутацію батальйону створює кожен боєць, а тому відповідальність за цей випадок понесе весь підрозділ, запевнили у батальйоні та запропонували мешканцям Шахтарського написати, яку допомогу батальйон міг би надати місту.