Завантажити ще

Росіяни атакували чотири регіони України - під ударом Харків, Київщина, Миколаїв

Росіяни атакували чотири регіони України - під ударом Харків, Київщина, Миколаїв
Фото: t.me/dsns_telegram

У ніч з 19-го на 20 квітня російські окупаційні війська здійснили чергову масовану атаку дронами-камікадзе по території України. Повітряна тривога тривала понад шість годин, охопивши більшість областей. Під основним ударом опинилися житлові райони та об’єкти інфраструктури.

За даними Повітряних сил, рух дронів фіксувався з 23:00 у Харківській, Сумській, Чернігівській, Київській, Полтавській, Дніпропетровській та Миколаївській областях. Близько першої години ночі існувала серйозна загроза застосування балістичних ракет, проте пусків не зафіксували — ворог зосередився на виснаженні ППО за допомогою БпЛА.

Харків. Місто пережило кілька хвиль нападів. В Основ'янському районі зафіксовано щонайменше три влучання. Станом на ранок відомо про двох постраждалих. Інформація щодо руйнувань уточнюється, повідомив Харківський голова Ігор Терехов. 

Міністерство розвитку громад та територій також повідомило, що вночі росіяни вдарили по об’єктах залізничної інфраструктури на Харківщині. Унаслідок атаки пошкоджено рухомий склад, ремонтні цехи депо, елементи контактної мережі, системи енергоживлення та будівлю вокзалу. Обійшлося без постраждалих. На місці тривають відновлювальні роботи.

Київська область (Броварський район). Внаслідок падіння уламків або влучання дронів пошкоджено два приватні будинки. Один поранений 51-річний чоловік. Він  госпіталізований, зазначив голова ОВА Микола Калашник. 

Атака на Київщину у ніч на 20 квітня. Фото: t.me/dsns_telegram

Атака на Київщину у ніч на 20 квітня. Фото: t.me/dsns_telegram

Миколаїв. Ворог поцілив у житловий сектор. Пошкоджено багатоповерхівку, кілька приватних будинків та автомобілі. Також руйнувань зазнали лінії електропередач (ЛЕП) та трамвайні колії. Без жертв, повідомив голова ОВА Віталій Кім. 

Кривий Ріг. Після 05:00 ранку «Шахед» влучив в об'єкт інфраструктури. Вибуховою хвилею пошкоджено навколишні багатоповерхові будинки. На місці працюють рятувальники, інформації про постраждалих наразі немає, розповів очільник міста Олександр Вілкул.