Ніч проти 30 березня стала однією з наймасштабніших за кількістю залучених дронів та географією ударів по російських об'єктах. Повідомлення про вибухи та руйнування надходили з кількох регіонів Росії та окупованих територій України.
Таганрог (Ростовська область). Місцеві жителі заявили про «найпотужнішу за весь час війни» атаку. Вибухи в місті тривали понад 4 години. Губернатор Юрій Слюсар підтвердив наявність загиблого та поранених. Через значні руйнування та загоряння на землі влада розпочала евакуацію людей.
Соцмережі та моніторингові групи (ASTRA) опублікували кадри роботи ППО безпосередньо над житловими кварталами. У регіоні введено режим «безпілотної небезпеки».
У Краснодарі дрон влучив у житловий будинок за адресою: вул. Адмірала Крузенштерна, 5/2. Момент вибуху та пожежі зафіксовано на численних відео місцевих жителів. Зранку, близько 6-ї години, про вибухи повідомили і жителі Тольятті. Дані про можливі ураження промислових об'єктів уточнюються.
Також соцмережі та російськи ЗМІ активно пишуть про атаку на об'єкти в окупованому Алчевську. Місцеві пабліки поширюють кадри заграви над промисловою зоною.