Завантажити ще

В авіатрощі у Колумбії загинули 15 пасажирів, серед жертв — депутат парламенту

В авіатрощі у Колумбії загинули 15 пасажирів, серед жертв — депутат парламенту
Фото: Getty Images

На північному сході Колумбії розбився літак державної авіакомпанії Satena, що виконував рейс за маршрутом Кукута — Оканья. Він зазнав аварії в гірській місцевості департаменту Норте-де-Сантандер, пише CNN.

Влада офіційно підтвердила, що на борту перебували 15 осіб (13 пасажирів та 2 члени екіпажу), ніхто не вижив. Серед загиблих — впливові політичні та громадські діячі Колумбії, у тому числі  36-річний член Палати представників Конгресу Колумбії Діогенес Кінтеро. Він обіймав одне з 16 «крісел миру», зарезервованих для представників жертв збройного конфлікту. Кінтеро був відомим правозахисником і лідером свого регіону.

Також на борту літака були Наталія Акоста — помічниця депутата Кінтеро і Карлос Сальседо - громадський активіст та кандидат у депутати на майбутніх березневих виборах.

Президент Колумбії Густаво Петро та віцепрезидентка Франсія Маркес висловили глибокі співчуття родинам загиблих. У країні оголошено жалобу за загиблими лідерами.

Наразі причини катастрофи залишаються невідомими. Комісія з розслідування авіаційних подій уже розпочала роботу на місці трагедії, вивчаючи версії технічної несправності та впливу погодних факторів у гірському районі Кататумбо.

Новини по темі: авіакатастрофа Колумбія